Wpis z mikrobloga

Mozna sie z Jasia śmiać, ale pieknie ich złomuje. Swoją drogą, mam znajomych ktorzy poznali Jasnia prywatnie. Calkiem inna osoba, miła, towarzyska, potrafiąca porozmawiać, mowili ze gdyby nie wiedzieli jaki jest w sieci, przez kamerami to by nie spodziewali sie ze taki wariat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pitterro: gość odnalazł swoje 5 minut i kosi sobie kasiorkę, za parę lat nikt o nim nie będzie pamiętał a gość będzie ustawiony do końca życia
  • Odpowiedz
@Jakuptoziomal: wykreowana jak wykreowana, on ten swój lewacki trolling uprawia konsekwentnie od kilkunastu lat, ale dopiero Stanowski i freakfighty dały mu możliwość przebicia się z tym do mainstreamu
  • Odpowiedz
@edenmar: Ojciec, zawód ojciec - najpiękniejszy jest widok własnego dziecka. Ze swoich przyjemności można zrezygnować, bo mam bachora i mnie jego widok w zupełności satysfakcjonuje życiowo. ()
  • Odpowiedz
mam znajomych ktorzy poznali Jasnia prywatnie. Calkiem inna osoba, miła, towarzyska, potrafiąca porozmawiać, mowili ze gdyby nie wiedzieli jaki jest w sieci, przez kamerami to by nie spodziewali sie ze taki wariat.


@Pitterro pewnie zależy to od tego czy jest trzeźwy czy naćpany
  • Odpowiedz