Wpis z mikrobloga

@Corona_Beerus Normalnie, a jak

Ledger jak każda firma może pójść z torbami, a metamask jak każde oprogramowanie może paść. Co będzie miało za sobą skutki i efekt domina np. W postaci spadku cen czy zapchaniu sieci i podniesieniu fee przez masowy ruch i panike. Jak i ty jak i ja nigdzie nie napisaliśmy o utracie środków.

W sumie różnica by się tyczyła matemaska, który podczas problemów mógłby zostać zhackowany jak to
  • Odpowiedz
Ledger jak każda firma może pójść z torbami, a metamask jak każde oprogramowanie może paść. Co będzie miało za sobą skutki i efekt domina np


@zjadaczszyszek3000: to pójdzie info: tu macie inny portfel, i po panice. Nie rozumiem jakby to miało wpłynąć na rynek krypto. Najważniejsze są seedy, które masz trzymać.

Dziura w softwarze to inna sprawa. Ale widać że łatwiej jest buchnąć z jakiegoś DEFI niż z walleta bo
  • Odpowiedz
@afe1: dolar ochronił równie dobrze, a nawet lepiej, więc case trochę z d--y - do tego w końcu za dolary coś w tej wenezueli kupisz. Co do bitcoina miałbym dość spore wątpliwości (acz zakładam, że dla chcącego nic trudnego)

@Corona_Beerus: ja tylko chce zauważyć, że o tym, że bitcoin będzie hedgem na inflacje trąbiono w ten sposób, że gdy cały ten wesoły dodruk się zatrzyma to bitek jako
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus: jak na razie, to możesz tylko powiedzieć, że był - i to w dodatku w otoczeniu niskiej inflacji. I nawet mogę temu przyklasnąć, bo tak faktycznie było. Jednak gdy inflacja nabiera tempa, to jak sam zauważyłeś - są krwawe korekty, od pół roku spada itd. A to dopiero pierwsza taka próba jaką bitcoin przechodzi ( czyt. wyższe odczyty inflacyjne) i jak na razie nie zdaje egzaminu.

O tym czy
  • Odpowiedz