Wpis z mikrobloga

Brakuje mi Krzysia w trybie expose, rozjuszonego na przemian z męczeństwem. Opowiadającego o kobiecie ze sklepu z 4 butelkami alkoholu, o tym że młodzież to idioci i mordercy, porównań do Jezusa Chrystusa. Jak sam chwycił kamerę i nap$rdalał freestyle przez 40-50 minut, a w tle nawąchany szczur. Chyba pamiętacie jak wrzucałem streszczenia tych przydługawych filmów, co nikt nie chciał oglądać. I to było najpiękniejsze oblicze Knura. Czyste szaleństwo
Jak widzę miniaturki że Krzysiu siedzi z Gangrenkiem na ogrodzie, to wiem że nie będzie tam tego szaleństwa. A za to kochałem uniwersum... To stało się tak przewidywalnie nudne
#kononowicz
Mescuda - Brakuje mi Krzysia w trybie expose, rozjuszonego na przemian z męczeństwem....

źródło: comment_1657385553Jz54apMavX6BnU3YOssTiQ.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Mescuda: Expose najlepszy format filmowy, odpalasz sobie w tle, przełączasz kartę aby nie widzieć tego ryja paskudnego i słuchasz sobie opowieści dziwnej treści na wszystkie tematy. Ale niestety dla tiktokowych gówniarzy to za trudny format do przyjęcia więc wyleciało z ramówki całkowicie.
  • Odpowiedz
@Mescuda: To jest właśnie definicja staroszkolnego widza.Koneserzy właśnie takie materiały lubią najbardziej.Żadne "dymy" czy inne sztuczne akcje nie mogą się równać z expose z obłędem w oczach.
  • Odpowiedz
@Mescuda: jak kolega wyżej napisał najlepszy format. Dla mnie jest fascynujące jak on płynnie zmienia tematy w, któryms odcinku o mexicanie zaczął o nim a po 5 minutach przeszedł na temat chemii w jedzeniu dla malutkich dzieci
  • Odpowiedz