Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest może ktoś kto pracuje na 2-3 pełne etaty zdalnie w IT? Jak sobie ktoś z tym radzi? Idzie się zamęczyć? Przyzwyczaić? Swego czasu pracowałem na dwa i było ok. A jak tam z tym u Was? Pracujecie na umowę o pracę na oba etaty? Czy b2b? Ja pracowałem w jednej na UoP a w drugiej na UoD i sobie wręcz chwalę. W drugiej pracodawca sobie olał temat i pracuję na UoP ale chętnie bym wrócił na 2 etaty. A może nawet i 3, bo wysłałem 3 CV licząc, że odezwą się z jednej firmy co najmniej a tu kurczę mam takiego farta że odzywają się z trzech xD ciekawe czy mnie przyjmą tylko, ale kandydatów mega mało, więc mam spore szanse.

#praca #pracbaza #pracait #programista15k

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c9961dae99221d03752968
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: masa ludzi pracuje na 2 etaty na raz, kwestia dobrania firmy i troche szczescia zeby sie zmiescic w 6-8godz z dwoma etatami. niektorzy ida z tym dalej i robia po 3 etaty i jakos ciagna to nie bedac zwolniony.

imo najlepiej miec na zasadzie ze w jednej sie w miare stara a na reszte kladzie lache i robic po pol godz dziennie max do godziny zeby cokolwiek wrzucic jakis commit