Wpis z mikrobloga

@biceps35: Ano to masz racje. Chcieli dobrze a wyszło słabo.
Po prostu Skellige to najsłabszy element.
Swoją drogą szkoda ze porzucono Wieśka 3 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Można na spokojnie zorbic kolejne dodatki. Gra jest, grafika dalej spox, postaci i lokalizacji pełno. No ale cdp słabo myśli o kasie i inwestycjach.
  • Odpowiedz
@Narcyz_: Dlaczego? Masz silnik, grę, fabule nieograniczona, postaci w brud. Na dodatek bufor klientów niesamowity! Nie trzeba nakładać dużych inwestycji z racji ze podstawę gry już masz. Ogarniesz coś niskim kosztem, a zyski niesamowite. No ale coz, cdp padnie leb i tyle. W pewnym momencie życia trzeba przestać być pasjonatem i zacząć być rekinem biznesu.
  • Odpowiedz
@Pan_Oski: Są jeszcze utwory nieistniejące w powszechnej świadomości. Wydane osobno, albo niewydane nigdy, dostępne tylko w grze, albo jako wydobyte z plików gry.
matluck - @Pan_Oski: Są jeszcze utwory nieistniejące w powszechnej świadomości. Wydan...
  • Odpowiedz
@Narcyz_: Na luzie by napisali. Uniwersum wiedźmina jest wielkie. Szło by zrobić ta samą lokalizacje np 50 lat wcześniej albo 10 lat później.
Np takie Velen przed wielka wojną czy toussaint 10, 20 lat po śmierci księżniczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wspominając już o cofnięciu się lekko 30 lat i pokazaniu dość młodego geralta. Przecież nawet wg gry już wcześniej gościł w tych terenach.
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: ale ma swój urokliwy klimat, które bardzo lubię. Wiem, wiem, znaczniki na morzu to było wielkie wyzwanie, gdzie ja też nie do końca zrobiłem XD. Ale przecież, każdy ma swoje gusty? :)
  • Odpowiedz