Wpis z mikrobloga

@Wykopkidwa: Myślę, że to po części prawda. Nie znamy jego zasobów, ale podejrzewam, że po latach pośrednictwa w handlu z chinami powininen być zarobiony. Jeśli nie jest, to tylko źle o nim świadczy. Z drugiej strony patrząc na to jakie badziewie kupuje to stwierdzam, że jednak nie ma głębokich kieszeni, ale pewnie też nie żyje tylko z bieżących przychodzów. Jakieś oszczędności musi mieć.
@darth_invader: Z rzutek i live i z YouTube nie miał by tyle kasy żeby ją utopić. Ja sądzę że z Chin ma dużo siana odłożone. To by tłumaczyło że się z kasą nie liczy bo robi naprawdę głupie rzeczy on na biznesie się nie zna. On był tylko pośrednikiem za to brał kasę.
@Wykopkidwa: myślę że robi głupie rzeczy, bo jest głupi i nie miał kasy na lepszy lokal w lepszej miejscówce. Nie wszyscy ludzie się nadają na biznesy, większość pomysłów jest głupich i większość biznesów upada, przez często głupie i nieracjonalne decyzje.
Choc w przypadku łysego oczywiście nie znamy prawdy i to tylko gdybanie.

Jednak ten lokal jak na razie jest tańszy od wynajmu jego poprzedniego mieszkania... To może być powód dlaczego wybrał
@Miskagnoju: no na piętrze, mają materace albo łóżka składane, tam w ogóle jest bardzo dużo miejsca i wolnych pokoi, a układ pomieszczeń taki, że aż się prosi o jakiś kambodżański dom uciech