Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Probz: on ma rację, generalnie nasze życie ma więcej sensu gdy jesteśmy za kogoś innego odpowiedzialni. Ja mam dzieci. Wychowuje je. To daje mojemu życiu dużo sensu.
@HAL__9000: dlaczego uwazasz, ze rozmazanie sie nie ma sensu?
czy majac dzieci nie jestesmy za nie odpowiedzialni? oczywiscie, rozmnazanie sie osob z nizin spolecznych nie ma sensu oraz niektorzy rodzice nie interesuja sie swimi dziecmi i nie sa za nie odpowiedzialni, ale nie mowimy tutaj o patologii
@Konto6:

dlaczego uwazasz, ze rozmazanie sie nie ma sensu?


Bezsens rozmnażania został wielokrotnie udowodniony (zapraszam do przejrzenia tagów #efilizm i #antynatalizm [na tym drugim tagu ostrożnie, bo większość wpisów to crap] oraz lektury mojego profilu). Jest on ściśle związany z ogólnym bezsensem zjawiska życia, z którego wynika absurd i szkodliwość egzystencji czujących istot.

czy majac dzieci nie jestesmy za nie odpowiedzialni?


"Mając" dzieci w wyniku rozmnożenia się to przede wszystkim jesteście
@Konto6: nie umiem tak wpisywac jak Hal. Musi on mnie nauczyć a nie zgrywać się i strzelać fochy. Se ubzdurał, że ze mną dyskutować to jak z kaczką wodę pić. Weź mu wytłumacz, że się myli.
@Konto6: ostatnie jego wiadomości do mnie to: "później Cię odblokuję, nie chcę żebyś mi wątku zaspamował ( ͡° ͜ʖ ͡°)".
,,Dziecinne to jest wyjaśnianie rzeczywistości zjawiskami paranormalnymi".
,,Dlatego jedynym wyjściem jest antynatalizm".