Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 356
Czyli co, miało być wielkie wypuszczanie Barabaszy, zielone swiatlo dla szczytu prawackiego humoru (napisania litery "N" w nadziei że inni podchwycą) i ogólnie #bekazlewactwa którego wycie miało być słyszane na całym globie, a wyszło jak z #447 #euroweekgate, upadkiem Szwecji, dowodowym Krakenem #trump czy setką ustaw doktora Memcena z #konfederacja - burza w szklance wody i totalny kapiszon z którego trzeba się teraz rakiem wycofać a za Góra pół roku udawać, że nigdy przenigdy taki temat nawet nie istniał ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #elonmusk #neuropa
Pobierz
źródło: comment_1657347476vMtvrCW6fqVQbfMjZHTCIc.jpg
  • 114
@dymitrop: spokojnie, nawet Tobie by się udało jakby Ci stary podarował kilka baniek zarobionych w RPA w czasie apartheidu ¯_(ツ)_/¯


@MglawicaKraba: Masz jakiś artykuł czy jakieś źródło do tego? Zatrzymałem się na tym, że chyba dostał od ojca 30 czy 40k usd, o tych diamentach czy grubszym hajsie pierwsze słyszę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MglawicaKraba: ale o czym ty mówisz? Elon od razu mówił, że każdy będzie miał wolność słowa. Tu chodzi o to, że lewicowy nurt bardzo dużo cenzurował. Po przejęciu to i lewica i prawica mogły pisac sobie co tylko chcą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MglawicaKraba: pytalem czy to prawackie bo nie wiem. Pluje na skrajna prawicę lewicę i przede wszystkim cenzurę. Mi chodzi o to, że twój post napisałeś jakby Elon miał wychwalać prawicę. On tylko mówił że chce walczyć z cenzura, która obecnie na Twitterze stosuje lewicowy zarząd
@El3xetor: @MglawicaKraba: wut? po lewej i prawej stronie było to samo, jedna wielka goownoburza jakby Elon miał być belzebubem/zbawcą świata zależnie od strony. Interes leżał pewnie totalnie gdzie indziej niż tępa opinia publiczna sądziła ¯\_(ツ)_/¯

Aczkolwiek śmieszy mnie ten Elon który jest idolem prawicy, a tak naprawdę to by nimi wszystkimi gardził i zapędził do sprzątania magazynów xD
zobaczył jakim ku....idołkiem jest twitter i zrezygnował ¯_(ツ)_/¯


@przemq88: a to wcześniej tego nie wiedział? Przecież było mnóstwo badań pt. ile botów zajmuje się danym tematem i kto za nimi stoi (np. szczepionki, wybory itd.). Twitter też robił akcje wywalania botów - w którejś poleciały grube setki tysięcy. Jeśli Musk to wszystko przeoczył, to raczej słabo o nim świadczy.