Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, przecież ten finał się totalnie kupy nie trzyma XD





Miał być zajebisty finał, scenarzyści obiecywali najmocniejszy odcinek w sezonie, a wyszła kicha bez ładu i składu. Z jednej strony trochę się fabuła posunęła do przodu (przynajmniej w przypadku niektórych postaci), ale mimo wszystko nadal wrócili do punktu wyjścia.

Poza tym serial ewidentnie zaczyna coraz bardziej odbiegać od komiksów i mam wrażenie, że to może być gwóźdź do trumny, bo pojawia się coraz więcej dziur fabularnych i jak dla mnie twórcy zaczynają się gubić w tym co robią.

#theboys
  • 16
@papaj42:

Black Noir, trzeci najmocniejszy supek

Jak widać jednak nie taki najmocniejszy.

A w następnych scenach Maeve nie dość, że przyjmuje od niego kilkadziesiąt ciosów, to jeszcze walczy z nim jak równy z równym.

Bez przesady. Widać było, że Homelander się powstrzymuje i z początku nie chcą z nią walczyć. Ta natomiast dość długo trenowała do walki z nim.

I nawet gdyby jakimś #!$%@? przeżyła ten atak, to i tak zabrał
Jak widać jednak nie taki najmocniejszy.


@Al-3_x: Od pierwszego sezonu był pokazywany jako najmocniejszy, dosłownie wszyscy się go bali, z wyjątkiem Homelandera. To jest parodia co się z nim stało w finale.

Widać było, że Homelander się powstrzymuje i z początku nie chcą z nią walczyć. Ta natomiast dość długo trenowała do walki z nim.


@Al-3_x: Tak, z początku. Po czym odpalił lasery i był gotów ją #!$%@?ć, czego oczywiście
@papaj42:
! A to nie jest tak, że Homelander użył całej swojej siły do zabicia Noira, bo taki był jego cel? Natomiast z Maeve nie walczył na serio, bo nie chciał jej zabić? Po prostu ją lekko oklepywal, żeby się w końcu #!$%@?. Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie. Aczkolwiek jeśli HL walczył na poważnie i Maeve stawiała mu taki opór, że miejscami walczyli jak równy z równym to xD
@papaj42:

Od pierwszego sezonu był pokazywany jako najmocniejszy, dosłownie wszyscy się go bali, z wyjątkiem Homelandera. To jest parodia co się z nim stało w finale.

Ludzie się go bali raczej ze względu na jego tajemniczość, a nie jego siłę. Prawdę mówiąc, do tej pory za drugiego najsilniejszego to ja uważałem A traina ze względu na jego szybkość. Przy czym w drugim sezonie Maeve bez problemu się z nim uporała, bo
A to nie jest tak, że Homelander użył całej swojej siły do zabicia Noira, bo taki był jego cel? Natomiast z Maeve nie walczył na serio, bo nie chciał jej zabić? Po prostu ją lekko oklepywal, żeby się w końcu #!$%@?.


@Lonilele: Nie wiem, dla mnie tą teorię dałoby się jeszcze wybronić gdyby nie to jakim psycholem jest Homelander i do czego jest zdolny XD Patrząc na to, kogo zabijał w
Ludzie się go bali raczej ze względu na jego tajemniczość, a nie jego siłę. Prawdę mówiąc, do tej pory za drugiego najsilniejszego to ja uważałem A traina ze względu na jego szybkość


@Al-3_x: Szanuję tą opinię, niestety dla mnie to się kupy nie trzyma :/ Black Noir zawsze był tym drugim z siódemki, A A-Train od zawsze był pośmiewiskiem. Nie bez powodu Black Noir znalazł się na tej pozycji, bo byli
@papaj42: A train był pośmiewiskiem, ale głównie dlatego, że przez nadużywanie związku V zaczął mieć problemy z sercem. To z kolei doprowadziło do tego, że stracił swoją szybkość, która była jego głównym atutem.
Nikt nigdy nie stwierdził, że black noir jest numerem dwa. Homelander go szanował, ale z zupełnie innych powodów, niż siła. Sam stwierdził, że był dla niego jak rodzina i jedyny przyjaciel w jednym. Inni go pod tym względem
Nikt nigdy nie stwierdził, że black noir jest numerem dwa.


@Al-3_x: Nie musiał, bo było to pokazywane na przestrzeni całego serialu. I przede wszystkim był zdecydowanie mocniejszy od Maeve, nie da się temu zaprzeczyć bazując na wszystkich poprzednich scenach (na przykład wtedy, gdy Maeve musiała się uciekać do jakiegoś durnego batona żeby go pokonać XD czy to, że to on był tym, który ją obezwładnił przed tym jak trafiła do celi
@papaj42: zgadzam się, dlatego ja ciągle mam nadzieję, że BN przeżył, a jeśli chodzi o rudą to Homi odganiał się od niej jak od natrętnej muchy mając nadzieję, ze w końcu sama odpuści, zgniótł jej oko niczym orzeszka, a noirowi #!$%@?ł strzała z pełną determinacją i wściekłością.
@papaj42:

na przykład wtedy, gdy Maeve musiała się uciekać do jakiegoś durnego batona żeby go pokonać

Po pierwsze to, że użyła najprostszego sposobu, by go pokonać nie oznacza, że nie mogła tego zrobić w zwykłej walce. W sensie jak masz możliwość pokonania przeciwnika bez większego wysilania się to to robisz. Po drugie to, że ją obezwładnił też nic nie znaczy. Zrobił to z zaskoczenia i sam Homelander był na miejscu, więc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@papaj42: czekaj czekaj a czy wbkpkiksach niebjest tak że superbohaterowie wytrzymują rakiety lasery itp itd a mogą zostać ohłuszeni przez mocny cios lub zranieni ostrym przedmiotem? Nie doszukuj się logiki w fantastyce.
@papaj42: Nie czytałem komiksów, ale w serialu nigdy nie odniosłem wrażenia żeby BN mógłby być numerem 2 w siódemce. Gość nigdy nie zaprezentował żadnych mocy, poza walką wręcz, w której w zasadzie też nie był jakiś wybitny na tle innych. Z tego co kojarze to rozdupczył tylko Kimiko i Starlight, które jakieś potężne nie są. W tych animowanych retrospekcjach to dwa razy zebrał taki #!$%@? od Soldier Boya, że nawet chyba