Wpis z mikrobloga

@Mekeke2: Po pierwsze gość napisał ironicznie i z humorkiem, a poryczał to się nasz Bislorycerzyk.
Po drugie będą sytuacje gdzie kierowca nie będzie mógł wziąć kursu ze względu na swoją płeć, i analogicznie facet nie będzie mógł zamowic. Takie to ciężkie dla Ciebie?
  • Odpowiedz
Nie dowiesz się tego, ze względu na to, że mężczyźni nie zgłaszają zwykle takich rzeczy.


@CyfrowyD: i naprawdę uważasz, że istnieje takie zjawisko jak gwałceni mężczyźni przez kobiety - przewoźników? Jak sobie wyobrażasz, że dochodzi do takiego gwałtu na facecie w takim przykładowym Bolcie? I rozumiem, że jest problem ze zgłaszaniem takich rzeczy. Ja sam niedawno śmiałem się w twarz wykopkom, kiedy ci piali z dumy, że w Polsce mamy najniższy
  • Odpowiedz
Równouprawnienie nie jest jakąś naczelną dewizą każdego przedsiębiorcy. Jest nią dostosowanie się do potrzeb konsumenta. Tutaj zaistniała jedynie potrzeba ze strony kobiet, żeby wprowadzić coś takiego.


@Kenteris: Ciekawe. Bo jak w firmach nie ma biznesowego uzasadnienia dla tego aby kobiety stanowiły jakikolwiek % pracowników czy kadry zarządzającej to są plany aby prywatne firmy do tego zmusić przepisami prawa w imię interesu społecznego. To jest takie robienie kurtyzany z logiki przez spermiarzy
  • Odpowiedz
sprawy gwałtów w boltach i uberach


@somskia: ile było tych spraw?

Nie polecam wam kierowcy, który jedną rękę trzyma na kierownicy, a druga na waszym udzie, chociaż siedzicie z tylu" — pisała Kasia wiosną 2019 r.


Ale ma skubany łapę.

Jeden typ [był] bardzo nachalny. Cytuję: "Mogę sobie zrobić dobrze, patrząc na ciebie?" — to już Iza
  • Odpowiedz
@mariowtetrisie: jedyne co można tu zarzucić to utrwalanie stereotypów. Bo ja tam nie mam nic do tego, żeby kobiety mogły wybierać kierowcę. Z drugiej strony mężczyźni też powini mieć taką możliwość. A z trzeciej to bolt powinien zająć się weryfikacja kierowców, a nie generować strach przed mężczyznami. Swego czasu, na taksówkach jeździła duża grupa osób mająca za sobą wyroki sądów z odsiadką. Była to jedyna z opcji żeby szybko i bez
  • Odpowiedz
Jaka dyskryminacja, skoro cena jest ta sama, a jak byk jest napisane, że trzeba czekać 11 minut dłużej na samochód? A w praktyce pewnie jeszcze dłużej - uberem jeżdżę minimum raz w tygodniu, a tylko 3 razy kierowcą była kobieta. W bolcie jest jak sądzę podobnie.
  • Odpowiedz