Wpis z mikrobloga

Wpis usunięty, z dwóch powodów.
1. Rozmawiałem z panem antyperspirantem i powiedział że tak będzie lepiej dla nich.
2. Za duży wylew gówna się pod tymi postami zrobił. Szkoda żeby tkwił obraz wykopków jako obrońców ćpunów.

Po firmie to już się dawno rozeszło i smieszkujemy właśnie z tych wszystkich co bronili ćpunki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kaerovsky: ja tam nie czytałem komentów ani nie widziałem posta ale wykopkami się nie przejmuj, zawsze na odwrót będą mówić, jakbyś powiedział że jej dasz szanse to by gadali że ćpuna utrzymujesz xd
  • Odpowiedz
@liter_wody: tej, ale pomijając #!$%@? umysłowe Kaerowskiego za wrzucanie takich rzeczy na wykop, itd., to poraża trochę liczba ludzi broniących ćpania w pracy. Jeden dzban nie przekreśli tego, że bycie naprutym w pracy po wciągnięciu kreski jest #!$%@? złe i to bardzo złe i żadna "rozmowa motywująca" na tym etapie nic nie zmieni.
  • Odpowiedz
Rozmawiałem z panem antyperspirantem i powiedział że tak będzie lepiej dla nich.


@Kaerovsky: xD
- "Dzień dobry panie posterunkowy. Tak, tam na końcu korytarza stoi ćpunka, a tu proszę zerknąć na mój telefon, taki wpis zrobiłem, fajny?"
- "Nie no usuń pan go, tak będzie dla nas lepiej."
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Kaerovsky: I opcja trzecia: jesteś chorym na głowę przegrywem albo jakimś podkorposzczurem i wymyślasz sobie sytuację że niby w twojej głowie jesteś kimś ważnym i chcesz żeby jakieś wykupki ci zazdrościli :)
  • Odpowiedz