Wpis z mikrobloga

Siema. Mam problem z listwą zasilającą marki Reinston (dokładnie nie pamiętam modelu, ale niczym się nie różni od tego na zdjęciu - może ilością gniazdek jedynie.

O co konkretnie chodzi. Dzisiaj zauważyłem, że zamiast tego zielonego, dużego włącznika świeci się tylko czerwona dioda. Ktoś wie co to może oznaczać? Komputer niby mi normalnie chodzi, nie zamula ani nic. Jest to jakaś ochrona czy coś się spaliło i raczej listwa do wymiany zanim mi kompa spali? X D

#elektronika #zasilanie #komputery #pc #problem #kicochpyta #elektryka #przepiecie
iwipemytearswiththemoney - Siema. Mam problem z listwą zasilającą marki Reinston (dok...

źródło: comment_1657241373bGt0bu75O7JtW1a4h0sPBF.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rybeczka: wypłacić wypłaca, ale klienci którzy dostali ekspertyzę na przepięcie opowiadali że znacząco zwiększają ratę w kolejnym roku, i na tanie usterki nie ma sensu brać ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rybeczka: w moim ubezpieczeniu jest jasne wymaganie o zabezpieczeniu przeciwprzepieciowym.
I to jest ubezpieczenie działalności. Dom nie ubezpieczony, bo stary. Cokolwiek się stanie, milion niezgodności znajdą i nic nie dostane i tak. Temat ubezpieczeń jest bardzo ciekawy. Generalnie zeby dostać ubezpieczenie to i tak wszystko musi być z twojej strony zabezpieczone.