Wpis z mikrobloga

@rivui no spoko, tylko wtedy to by musiałby być częsty widok albo by musieli tankować w nocy, a ja mówię - pierwszy raz coś takiego widziałem @AgentGRU no ja myślałem, że jakaś cysterna na zajezdnie zajeżdża i tankują ich jak samoloty, a nie tak, że "sorry spóźnię się, bo autobus musiał zatankować" xD A co z biletami wtedy? Panie kanarze, bilet nieważny, bo tankowaliśmy i kierowca jeszcze hotdoga brał, to długo czekał
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChybaTak: w moim mieście ostatnio MPK podpisało kontrakt ze małą stacja paliw, zupełnie przypadkowo należącej do narzeczonej pewnego pajaca do którego kiedyś żołnierze musieli mówić "panie ministrze" - którym nota bene nie był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nieocenzurowany88: nie wiem czy to ironia czy nie, ale chyba tak i się ze mnie nabijasz, ale z tego co znalazłem, to MPK ma swoje stacje.

https://hectronic.pl/2020/05/mpk-lodz-ma-nowa-nowoczesna-stacje-paliw-proces-tankowania-zostal-zautomatyzowany-przez-hectronic/

A co jak taki kierowca okaże się nieuczciwy i wleje część tego paliwa na rachunek miasta do swoich kanistrów? Chyba lepiej, żeby takie tankowanie było jakoś kontrolowane. Zresztą jest to wspomniane w w/w artykule.
@ChybaTak: moze to jakaś awaryjna sytuacja, kiero myślał że jak zawsze przejeździ swoją zmianę na paliwie autokarem wziętym po koledze z nocnego, a tu się okazuje że pusto w baku, bo tegoo z nocki wysłali na inne trasy - musi być jakaś taka dziwna odpowiedź, bo normalnie autobusy tankują na swojej "bazie"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ChybaTak: normalnie autobusy tankują na swoich stacjach na zajezdni, w niektórych miastach prowadzą tam też normalną sprzedaż paliwa, bywa że to jedna z nielicznych stacji która ma CNG. To co pisze bartlomiej_rakowski jest najlepszym rozwiązaniem, bo to nie jest częsta sytuacja, z pasażerami nie pojedziesz, więc logistyka jest znacznie prostsza gdy autobusy tankują na zajezdni.