Wpis z mikrobloga

@Walenciakowa:

Ej, przecież to jest genialne. Sam bym chętnie wpłacił na zbiórkę, która chciałaby rozkleić to g---o w bardziej eksponowanych miejscach.

Nie wiem na ile do amerykanów przebijają się takie treści, ale można byłoby zrobić tak, by się przebiły :D
  • Odpowiedz
Nie wiem na ile do amerykanów przebijają się takie treści, ale można byłoby zrobić tak, by się przebiły :D


@Thorrand: Jak nie fejk to wystarczy o dobrej porze na Reddita wrzucić, z Reddita przejdzie w amerykański Internet, CNN albo inny Fox News podłapią i będą forsować, że Rosjanie chcą ich napaść i trzeba zwiększyć wydatki na wojsko, szpiegostwo i jeszcze bardziej Rosjanom utrudnić działanie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Thorrand: Przynajmniej na reddit, Amerykanie cisną bekę z tego że na Alasce typowy cywil jest lepiej przygotowany do wojny niż ich dywizja powietrznodesantowa oraz że Straż Przybrzeżna czeka na trochę celów do treningu artyleryjskiego. Ci co bardziej konserwatywni myślą że niech spróbują, będą mieli nowy stan Syberia Wschodnia.
  • Odpowiedz
@willard: Mamy p--------e w Stanach u mnie w NYC też trochę kacapów jest ale jakoś się ukryli nie pokazują się tak jak wcześniej taką potężną armią jaką mają kacapy zrobią tutaj mir jak nic XDD czekam na dalsze informację odnośnie Alaski aż w moskiewcę (specjalnie z małej) usłyszą śmiech z USA.
  • Odpowiedz
@Walenciakowa: W sumie to Alaskę sprzedali za 7.2 mln dolarów. To na dzisiejsze pewnie byłoby z 10x tyle, czyli tyle co 3 himmarsy, a teraz jako stawkę dają cała swoją gospodarkę żeby zająć sobie b----s i ługande. Zawsze mieli łeb do interesów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz