Wpis z mikrobloga

Jak przezyc za 300zl do konca tego miesiaca? Wydalem wszystko na gadzety i sprzet audio i wlasnie spostrzeglem ze zostalo mi malo kasy xD

Mam jeszcze budzet 200zl na zarcie i kupony do biedry na okolo 150zl a nie chce sie zapozyczac. Wychodzi okolo 15zl dziennie to chyba nie jest mozliwe zeby za tyle przezyc.

Przykladowo rano omlet z dzemem porcja ~4zl, obiad kurczak z ryzem (kurczak 5zl, ryz 1zl, sos 2zl), na kolacje kostka sera bialego z oliwa z oliwek - 4zl

Wychodzi 16zl to nawet by dalo rade

Prosze o protipy/propozycje co kupowac do jedzenia zeby bylo tanio i zdrowo.

#polskabieda #pytanie #finanse #pieniadze
N4ght - Jak przezyc za 300zl do konca tego miesiaca? Wydalem wszystko na gadzety i sp...

źródło: comment_1657224885KZUCPyz2VsjGUEqIS0D47B.jpg

Pobierz
  • 25
@N4ght: zupy, jakaś bieda wersja leczo (szczególnie jeśli uda ci się dorwac warzywa z przeceny), makaron z białym serem, pierogi z jakimś prostym nadzieniem (np mięso obrane z podudzi używanych do gotowania zupy), kartofle ze skwarkami i kefirem/zsiadłym mlekiem, bieda chleb i tanie smarowidła - noo będzie ciężko ale jakoś dasz radę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale lepiej znaleźć fuchę albo sprzedać coś niepotrzebnego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@N4ght: zainstaluj sobie aplikacje to good to go, albo foodsi, tam masz paczki z różnych miejsc, którymi najesz się za pół darmo. Jedne z knajp inne że sklepu. W dużych miastach działa wyśmienicie. W dużych miastach są lodówki społeczne, tam jest sporo owoców i warzyw, z których można zrobić zupy.Nie są to żadne odpadki tylko czasem po prostu ktoś tego na woził za dużo. Najprościej aby było tanio i ekonomicznie zrobić
@N4ght: ziemniaki teraz w okolicach 2zl za kilo, kiełbasa grillowa za 10/kg. Cukinia, ogórki, pomidory żeby jakieś witaminy wchodziły. Poluj na mięso z promocji, zwłaszcza w lidlu są wieczorami -50%
@N4ght pastę o czokoszokach znasz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@panikaman może pytać, po ostatnich podwyżkach musiałem wziąć 2x zdalną i raz nie byłem na steku na mieście :( nie wiem czy on jest na to gotów :(