Wpis z mikrobloga

@Blahhblahh: Bruski chciałby wszystko sprywatyzować, żeby urząd miasta nie zawracał sobie głowy takimi błahymi rzeczami jak wywóz śmieci, czy transport.
Oni mają ważniejsze rzeczy do roboty jak likwidacja miejsc płatnego parkowania, organizacja wieców KODu pod sądem, spotkania z Sikorskim i Wałęsą, rewitalizacją wyspy mlynskiej gdzie jak coś zbudują, to po kilku latach wyburzą i postawią coś nowego obok.
@GrafikaUltraHaDe: ja generalnie nie oceniam mega źle Bruskiego, na tle poprzedników to dało się tu dużo więcej #!$%@?ć, ale i mam nieodparte wrażenie że z drugiej strony mogliśmy rozwijać się dużo bardziej dynamicznie, chociaż trzeba też pamiętać, że Całbecki "nie pomaga" delikatnie mówiąc. Polska rzeczywistość mnie już tak dojechała, że cieszę się nawet z tego, że "a mógł #!$%@?ć bardziej" :D
@Blahhblahh: No, poprzednicy bruskiego to w ogóle nic nie robili jeśli chodzi o remonty dróg, Śródmieście to była dziura na dziurze, wyspa mlynska, to była wyspa menelstwa i ruin.
Na początku się cieszyłem, że w końcu jest dobry prezydent, ale teraz co on odwalą to aż dziwne.