Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#router #internet
Hej
Huawei b535 czy b628? Dom parterowy 90m2. Chcę wziąć neta lte z t-mobile. Stacja bts najbliżej to jakieś 300-400 metrów w linii prostej. Działa na pasmach 800, 1800, 2100. Następna stacja jakieś 2km pasma te same. Jest sens dopłacać 200zl do b628? Czy ktoś się orientuje jak z agregacją pasm na tych routerach? Który działa sprawniej? Tm daje routery Alcatela 7 kategorii, tcl 13 kategorii albo jakieś ZTE ktore raczej opinie mają kiepskie
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tonaltzintli: testowałem oba i oba potem sprzedalem bo średnio. Prędkości rzędu 20-30 mega w godzinach szczytu. Kupiłem używany b828 i to jest kosmos. Mam praktycznie cały czas prędkość 70 mega mimo ograniczenia w ofercie do 60. Jedynie co mi przeszkadza to slaby zasięg wi fi. Mam go w salonie i jest super ale po drugiej stronie domu w najdalszym pokoju juz mam ledwo jedną kreskę zasięgu. Ale to każdy ten huawei
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tonaltzintli: dlugo sie bilem z myslami czy warto. Kupilem uzywke b535 za 200chyba. Potem kupilem nowy b628 za 500 i nie widziałem żadnej różnicy. W końcu oba poszly na sprzedaż a b828 kupilem używany za 680 chyba i mimo ze to wg mnie bardzo duzo kasy jak ja router to jednak warto. Ten sprzet to jak mercedes w porównaniu do malucha