Wpis z mikrobloga

@imperatoraugust: widziałem sporo lasek z bogatych czy dobrych rodzin gdzie latają z murzynami z wiosek u nas jest taka jest kostrzycka rozbiła sie lambo w warszawie wożąc sie z mokebe ,najwidoczniej czarni w 21 wieku daja kobietom cos czego biali nie mogą
  • Odpowiedz
@imperatoraugust: Wielki pytong jest dzisiaj wszystkim. Tworzenie najpopularniejszego systemu operacyjnego na świecie i przyczynianie się do rewolucji technologicznej jest niczym jeśli się ma mikrusa 15 cm. Kobieta zawsze będzie lepiej patrzeć na Mokebe z 35 cm nawet jeśli ten nic nie osiągnął - khutasa nie da się przeskoczyć. Natura.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@imperatoraugust: ten murzyn wygrał życie, normalnie najlepsze co by go czekało to sprzedawanie podróbek Versace na chodniku, ale jego potężna knaga zapewniła mu nie tylko młodą cipeczke, ale przede wszystkim dostęp do niemal nieograniczonego bogactwa. Od zera do bohatera, american dream, natura.
  • Odpowiedz
@imperatoraugust: bill zostawił swoim dzieciom po kilka milionów dolarów. Niby duzo ale procentowo do całego majątku to jest ułamek ułamka ułamka.

Ona jest bogata ale nie jest niewyobrażalnie bogata.
  • Odpowiedz
  • 20
@imperatoraugust Tymczasem pojedziesz do Azji będąc czarnym i będziesz traktowany gorzej niż najgorszy śmieć. W krajach arabskich na żadnej reklamie nie widzialem czarnego - tylko biali i arabowie. NATURA
  • Odpowiedz
@Flypho: miałes na myśli w koreii, japonii i chinach gdzie beauty standardem jest jasna skóra w innych krajach już sobie troche lepiej radzą, chociaż korea staje się coraz bardziej otwarta na czarnych
  • Odpowiedz
@Flypho:widziałem na tiktoku czarnych w Korei ze swoimi dziewczynami koreankami oczywiście czarny nadal jest na samym dole ale z roku na rok wspina się ciut wyżej
  • Odpowiedz
  • 1
@sakiro12
W Japonii też ich zobaczysz z dziewczynami. I w Chinach też xD. Ludzi tam jest dużo, co nie zmienia faktu, że w oczach przeciętnego Azjaty czarny = gorszy. Podobnie zresztą myślą o hindusach których tam żywo nienawidzą xD
  • Odpowiedz
@Flypho: ja wiem że uważają za gorszych ale coraz więcej koreanek ma spojrzenia jak zachodnie dziewczyny, stąd też w koreii jest najsilniejszy feminizm z całej Azji nadal słabszy niż we wszystkich krajach europejskich
  • Odpowiedz