Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: normalnie w samych bokserkach, ręcznik pod siebie jak siadasz. Nie musisz wyglądać jak grek czy rzymianin cały w todze. Chyba że to sauna taka sama sauna nie taka obok pływalni wtedy chyba normalnie się można owinąć.

Chyba że jesteś bardzo gruby, wtedy wchodzisz bez ubrania kompletnie nagi i nie podkładasz żadnego ręcznika żeby zostało po tobie mnóstwo potu i mocno od ciebie śmierdziało (jest taka zasada że grubi ludzie
  • Odpowiedz
W sumie w bokserkach sucha sauna to robienie sobie krzywdy


@Jarubot: W budynku jest też parowa

Chyba że jesteś bardzo gruby, wtedy wchodzisz bez ubrania kompletnie nagi i nie podkładasz żadnego ręcznika żeby zostało po tobie mnóstwo potu i mocno od ciebie śmierdziało


@SargonofAkkad: Nie jestem bardzo gruby, chociaż trochę jestem. Chciałbym tak z 2kg zejść (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: No to robisz taki numer, jak sauna jest pełna to wchodzisz zaczynasz rozbierać się do naga, swojego doktora mrówkę w dwa małe palce i zaczynasz oddawać urynę na kamienie. Gwarantuje że wszyscy opuszczą pomieszczenie i będziesz mógł komfortowo cieszyć się sauną dla siebie
  • Odpowiedz
@SaintWykopek idziesz bez gaci, w środku witasz się, wchodzisz na najwyższe pięterko, ściągasz ręcznik, kladiesz na deseczkach tak żeby żadna część ciała nie dotykała drewna, siadasz z rozkraczonymi nogami jak samiec alfa, który nie ma nic do ukrycia i każdemu z osobna patrzysz głęboko w oczy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: za każdym razem jak widzę że komuś bokserki wystają zza ręcznika to wzywam obsługę żeby wypieprzyła delikwenta z sauny. Nie będę wdychał czyichś palących się gaci, a jak ktoś się wstydzi siedzieć nago między innymi nagimi ludźmi to sauna nie jest dla niego.

Serio, chodzę na saunę od kilku lat, widziałem już wszystko: grubych, chudych, starych, młodych, benki po kolana i ledwo wystające, cycki do ziemii, ludzi zarośniętych jak
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: No raczej w samym ręczniku jeszcze na głowę takie czapeczki chyba z filcu weź żeby osłaniać głowę a podczas wchodzenia do zimnego basenu nie zanurzam dłoni możesz jeszcze założyć coś na stopy
Podziękujesz mi później
  • Odpowiedz
  • 3
Słabo to widzę wchodzić owinięty ręcznikiem. koedukacyjna..


Jprdl, polski plebs wybiera się do sauny...
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: @Luk_1mex: po co tak to roztrząsacie? Idźcie jak wam wygodniej i tyle. Chcecie zdjąć gacie, idźcie bez gaci, jak się wstydzicie, to owińcie się ręcznikiem albo idźcie w kąpielówkach. Po co robić z tego wielkie halo? Najwyżej jakiś „wyjadacz” będzie miał do was pretensje, że siedzicie w bokserkach. Ale z własnego doświadczenia wiem, ze na siłowniach/basenach każdy ma na to wywalone i 3/4 ludzi siedzi w środku
  • Odpowiedz