Wpis z mikrobloga

Nie wiem, czy oglądacie teraz Kuchenne rewolucje, ale jest ciekawy przykład. Jest sobie Mirek lat 30, o aparycji raczej typowego wykopka (przy kości, wyłysiały itd.) i raczej ewidentnie nice guy. I prowadzi restaurację z żoną, lat 27, która IMHO ogólnie jest taka 9/10. Świetna twarz, super cera, a przede wszystkim taki dziewczęcy i sympatyczny mindset, poza tym genialna figura (potem się okazało, że wcześniej zawodowo zajmowała się fitnesem). No i co, gość nie ma kwadratowej szczęki, nie jest te jakoś zbytnio pewny siebie, a wyrwał taką dziewczynę.

Jak ktoś przegapił, to odcinek, gdzie była restauracja przy przyjeździe kolejowym

#podrywajzwykopem #przegryw #kuchennerewolucje #bluepilll #redpill #blackpill
  • 24
  • Odpowiedz
@Amucat: to ten program gdzie ator robił za ,,przypadkowego" gościa ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
i to ta telewizja ten sam gość grał w teleturnieju i dwóch paradokumentach ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chyba nie chcecie powiedzieć, że prowadzenie knajpy na jakimś zadupiu to takie wielkie osiągnięcie życiowe, że laski jakoś wybitnie na to lecą. Zwłaszcza, gdy mówimy o knajpie, która miała kłopoty
  • Odpowiedz
@harold97: A co niby miałoby być niewłaściwego, żeby GOŚĆ w restauracji był ogarnięty przez TV? Jak byli u mnie w mieście, to też na kolacji tam nie był raczej przypadkowe osoby
  • Odpowiedz
blakpyl obalony


@Feniks_Alfa: Oni napiszą, że musi mieć chada na boku. A jak nie ma to będzie mieć. A jak nie będzie, to na pewno już miała tylko się nie przyznaje bo gdyby nie miała to przeczyłoby teorii a przecież ich teoria jest z zasady prawdziwa.

I tym sposobem black pille zawsze mają racje a ich światopogląd nigdy nie zostanie zaburzony ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Amucat: tylko, że to był gość z ulicy a nie w knajpie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ten przypadkowy przechodzień któremu dają zaproszenie na te kolacje
Jeśli ty sądzisz, że w tym programie coś jest naprawdę do jesteś bardziej naiwny niż 6 letnie pisklę
jedyną prawdziwą rzeczą jest knajpa a kto wie czy właściciela jeszcze nie gra aktor
  • Odpowiedz
@archubuntu: dostawaj dziennie 20 potwierdzeń blackpilla
raz na tydzień zdarza się anomalia spowodowana albo beciakiem z kasą albo fetyszem
blackpill obalony ¯\_(ツ)_/¯
( ͡° ͜ʖ ͡°)XD
  • Odpowiedz
@harold97: No wybacz, ale tych, których spotykają na ulicy, potem zwykle zapraszają na kolacje. Mało wiesz, a gadasz, jak typowy wykopek. Przecież te sceny na ulicy i tak trzeba dograć. Natomiast właściciele i ich rodziny są zawsze prawdziwe, każdą taką restaurację sobie możesz potem sprawdzić.

Widzę, że szuryzm dosięga już nawet takich tematów, smutne.
  • Odpowiedz
@harold97: No tak, jeśli blakpyl sugeruje, że ma sprawdzalność 100%, a ma 80%, to można powiedzieć, że jest obalony. Bo tych 20% beciaków nie interesuje, jak mają inni, tylko na co oni osobiście mogą liczyć. Blakpyl, który ma 80%, a twierdzi, że ma 100%, okłamuje ich
  • Odpowiedz
dostawaj dziennie 20 potwierdzeń blackpilla


@harold97: Ja dostawałem nawet 50 po czym wyłączyłem wypok i wyszedłem do ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

spowodowana albo beciakiem z kasą albo fetyszem


@harold97: Nazywaj każde zaprzeczenie swojej teorii fetyszem albo projektuj niskie intencje
blackpill potwierdzony ¯_(ツ)_/¯
( ͡° ͜ʖ ͡°)XD
  • Odpowiedz
@archubuntu: no ja na przykład wychodzę do ludzi w sensie, że do znajomych, na kluby, do baru
przebywanie z mamom i tatom w domu to niestety nie jest wyjście do ludzi muszę cię rozczarować

Większość ludzi nie jest daltonistami, występują zaburzenia które powodują, że ktoś nie widzi w pełnym kolorze i nie zrzucamy ego na czary czy magię tylko wiemy dlaczego tak się dzieje
Czy istnienie daltonistów zaprzecza, ze w książkach
  • Odpowiedz
@Amucat: XD To raczej mało ty wiesz o tym programie XD
mam nadzieję, że w dobranocki też aż tak nie wierzysz, czy w filmy, że ludzie tam na serio umierają XD

Z beciakiem jest dla kasy, nic nowego i odkrywczego, często spotykane gdy laska jest po trzydziestce bo po prostu boi się samotności, jednocześnie pamięta jakie chady na nią leciały i zalewa ją żółć którą wylewa na beciaka
  • Odpowiedz
przebywanie z mamom i tatom w domu to niestety nie jest wyjście do ludzi muszę cię rozczarować


@harold97: Typie, Ty do podstawówki chodzisz, że nie wstydzisz się docinków na takim poziomie ? xD

Blackpill to reguła i ludzie dostosowują się do reguł


Blackpill to teoria prymitywnie redukcjonistyczna i dlatego tak bardzo atrakcyjna bo łatwo ją zrozumieć i wszystko wygodnie można sobie nią wytłumaczyć. Niestety jak każdy redukcjonizm ma ten sam problem
  • Odpowiedz
często spotykane gdy laska jest po trzydziestce bo po prostu boi się samotności, jednocześnie pamięta jakie chady na nią leciały i zalewa ją żółć którą wylewa na beciaka


@harold97: głupszego komentarza nie mogłeś napisać. Co za stek bzdur.
  • Odpowiedz