Wpis z mikrobloga

Mircy!
Wielka prośba o udostępnienie, ewentualnie jakiekolwiek info, znajomej dzisiaj spod pracy ukradli rower jak pic rel, krasnal na szczęście cały i zdrowy.
Prawdopodobnie ktoś „pożyczył” go sobie w godzinach 9-17 dzisiaj sprzed Alchemii koło UG w Gdańsku, spod samej Żabki, wiec gość był bezczelny. Rower oczywiscie przypięty, chociaż nie usprawiedliwiałbym kradzieży nawet gdyby sobie tam po prostu stał.
Rozumiem, ze aktualnie każdemu jest ciężko, ale mam nadzieje ze karma wroci do niego.
Rower to Kross Hexagon 5.0, znakow szczególnych raczej brak, ewentualnie ten szajsowy błotnik z tylu plus biała nalepka na ramie widoczna na zdjęciu ale raczej do usunięcia wiec nie sugerowałbym się.
Z góry wielkie dzięki za każdego plusa!
#kradziezroweru #rower #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #kross
Obrany_banan - Mircy!
Wielka prośba o udostępnienie, ewentualnie jakiekolwiek info, ...

źródło: comment_1657119034YuSlGUhSgtaC2y5PI7E3px.jpg

Pobierz
  • 10
@Sinklinorium: tak wiemy, dostaliśmy info z recepcji State Street żeby napisać maila do szefa ochrony, na policję tez już zgłoszone oczywiscie chociaż tutaj zbytnio się nie łudzę

Bardzo prosimy o rady co ewentualnie możemy zrobić ze swojej strony? Obczajac olxa? Pojeździć po lombardach? Póki co i tak chyba za wczesnie. Ja wiem ze to tylko kolejny skradziony rower jeden z wielu ale niestety nie przelewa się mojej znajomej a służył jej