Wpis z mikrobloga

Wyobraź sobie że twoja pensja na umowie jest oparta na stabilnej walucie.
Wyobraź sobie że twoja rata jest stała na cały okres kredytowania, a nawet jeśli nie, to może wzrosnąć o max kilkanaście procent.
Wyobraź sobie że twoja waluta jest pod opieką najlepszych finansowych ekspertów, a nie Głapy i jego króliczków.
Wystarczyło przyjąć euro, mam nadzieje że Pan Tusk z Hołownią naprawią ten błąd po swoim zwycięstwie w wyborach.
#euro #waluty #zeton #zetonyzorzelkiem #stopyprocentowe #nbp #ue
  • 24
Wyobraź sobie że twoja pensja na umowie jest oparta na stabilnej walucie.


@Cierniostwor: nie muszę, waluta w której zarabiam od momentu rozpoczęcia wojny się tylko wzmacnia

Wyobraź sobie że twoja rata jest stała na cały okres kredytowania


@Cierniostwor: wziąłem kredyt na stałych stopach, więc moja rata jest stała (a przynajmniej na najbliższe 5 lat)


Wyobraź sobie że twoja waluta jest pod opieką najlepszych finansowych ekspertów, a nie Głapy i jego
to czemu to nie zadziałało w innych krajach naszego regionu?


@stan-tookie-1: Nie zadziałało? Nie widzę na wykresach żeby inflacja w krajach z Euro była generalnie jakoś wyższa, po za malutkimi i zagrożonymi przez Rosję krajami Bałtyckimi.
Mają zbliżoną inflacje ale za to nie mają lichwiarskich kredytów.

nie muszę, waluta w której zarabiam od momentu rozpoczęcia wojny się tylko wzmacnia


@rzuf22: Sam widzisz jak fajnie zarabiać w solidnej walucie, ja mam
Cierniostwor - > to czemu to nie zadziałało w innych krajach naszego regionu?

@sta...

źródło: comment_1657132914Hy6UWPTK8XrepNTicgzw7V.jpg

Pobierz
@Cierniostwor:

Nie zadziałało? Nie widzę na wykresach żeby inflacja w krajach z Euro była generalnie jakoś wyższa, po za malutkimi i zagrożonymi przez Rosję krajami Bałtyckimi.

No #!$%@? bo my to możemy spać spokojnie xD jedziemy na tym samym wózku co kraje bałtyckie.