Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: nie chcę Ciebie martwić ale mięso tez jest naszprycowane, chociazby antybiotykami.

@nilphilus: zapewniam cię że jest w nim dużo mniej chemii niż w wędlinach
@vin42: zależy od wędliny, ale najczęściej ta. Chociaz tez nie zapominajmy, ze część tej chemii więcej nam daje korzyści niż szkodzi - szczególnie jeśli chodzi o proces psucia. No i jak potrafisz i masz czas na robienie sobie w domu to tez w sumie spoko - ja jednak tyle nie jem wędlin i pewnie by mi się sporo mogło psuć właśnie - no ale biorę droższe wedliny w których większą część
@kozabonzo: Tu mnie masz. Szynka może oznaczać zarówno mięso jak i wędlinę. Z kontekstu wynikało, że chodzi o wędlinę, ale zapisane przeze mnie zdanie bez kontekstu jest semantycznie niepoprawne. Sam zapędziłem się w kozi róg. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no pewnie, że wędliny to nie mięso, ryby też nie! XD


@Pieczarka: Powodzenia w kupowaniu ryb w mięsnym. (σ ͜ʖσ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZygmnuntIgthorn: problem jest taki w twojej wypowiedzi, że ja nie komentowałem post, tylko komentarz do posta, w którym użytkownik twierdził, że przetworzone mięso nie jest mięsem... Jednym słowem stworzyłeś chochoła, też czasem nie zauważę do kogo dany użytkownik odpisuje, bo wykop jest dużo mniej czytelny niż np. Reddit ( ͡° ͜ʖ ͡°)