Wpis z mikrobloga

Wczoraj na boisku był jakiś mecz typu dzieciaki grają o puchar sobie, i dziewczyna picrel nagrywała cały mecz, gdy był faul albo ręka wszyscy podbiegali do niej i krzyczeli:

VAR!! POKAŻ VARR!!

I dookoła niej 15 osób a ona przewijała ten mecz i moment wątpliwości xDDDD
#!$%@? mnie to, za naszych czasow tego nie bylo #kiedystobylo #coolstory #truestory #heheszki
curiousboi - Wczoraj na boisku był jakiś mecz typu dzieciaki grają o puchar sobie, i ...

źródło: comment_1657099693TSVCAQJGHNcVQHOf76Gd3S.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: mnie też to pozytywnie zaskoczyło serio, kiedys jak nagrales sony ericssonem to mogles liczyc piksele, a dzisiaj kazdy ma w kieszeni telefon ktory nagrywa 720p+
@ekjrwhrkjew: do tej pory gwiazdorzą, dupeczki czekaja na chłopakow zeby z nimi pogadac ale ta powtórka na żywo mnie zniszczyła mega, dobry pomysł xD
  • Odpowiedz
mnie też to pozytywnie zaskoczyło serio

@curiousboi: no nie? wyobrazam sobie ze jakby tak bylo za "naszych czasow" to gdyby w powtorce okazalo sie ze ktos symulowal czy nawet po prostu nie mial racji to by lecialy kolejne zarty i pociski. Fajna sprawa ;D naprawde, moim zdaniem nie ma o co sie czepiac, dzeciaki sobie symuluja prawdziwe rozgrywki
  • Odpowiedz
@curiousboi: coś pięknego! Różne pomysły bywały na boisku, jak ktoś przyszedł z kamerą w zamierzchłych czasach to się człowiek czuł jakby transmisja była na cały świat xD
Albo jak się gralo z Kolonia z innego miasta czyli ich miejski klub vs nasz miejski klub. A jak Kolonia była zza granicy to o Panie, mecz międzypaństwowy xDd
  • Odpowiedz
I nawet mają kamizelki żeby się odróżniać. Za moich czasów ciężko było się zrzucić po 10zł żeby mieć 6 koszulek w "ekipie".
Jak już koniecznie chcieliśmy się rozróżnić kolorystycznie to jedna drużyna grała bez koszulek, a nawet się zdarzało zmieniać koszulkami jak np połowa osób miała jasne.
  • Odpowiedz