Wpis z mikrobloga

Wielicka Traffic Dump Residence

Zainspirowany niedawnym postem pieing na instagramie odnośnie hałasu w miastach (polecam), postanowiłem poszukać w głowie nowej inwestycji deweloperskiej, która zostałaby wybudowana nieprzyzwoicie blisko ulicy. Błysk myśli i już wiedziałem, gdzie pojechać na zwiedzanie, bowiem co będzie bardziej celnego, niż nowy blok dziesięć metrów od głównej arterii komunikacyjnej do Wieliczki? Zapraszam.

#zlotawolnoscdeweloperska - obserwujcie
#krakow #patodeweloperka #mieszkaniedeweloperskie
DerMirker - Wielicka Traffic Dump Residence

Zainspirowany niedawnym postem pieing ...

źródło: comment_1657097655RavZ1hvxEMW1s1SdMGP6hX.jpg

Pobierz
  • 64
Silną stroną tego miejsca jest bliskość McDonalda oraz przystanków autobusowych i tramwajowych. Wykluczenie spożywcze ani komunikacyjne nikomu tu nie grożą. O dziwo, z Maczka nie czuć w ogóle zapachu oleju i mięsa. Może po prostu trafiłem na taką porę dnia? Na Fatimskiej kilometr dalej czuć zapach kubełków z KFC...
DerMirker - Silną stroną tego miejsca jest bliskość McDonalda oraz przystanków autobu...

źródło: comment_1657097699jYOSGEwiolNjOcdunbN0kq.jpg

Pobierz
Czuć za to bardzo olej napędowy ze wszystkich Mercedesów Sprinterów latających na busach do Wieliczki, Gdowa, Dobczyc i dalej. Katalizatorów w nich nie ma już od dawna. Deweloper zapobiegawczo pomalował elewację na szaro, niemniej jednak osadzająca się błyskawicznie sadza niebawem pokryje blok ciemniejszymi odcieniami.

Hałas z tym miejscu jest potężny, gdy nałoży się na siebie ruch samochodowy i tramwajowy, głowa pęka. A w nocy nie będzie lepiej, gdy spod świateł przy Maczku
DerMirker - Czuć za to bardzo olej napędowy ze wszystkich Mercedesów Sprinterów lataj...

źródło: comment_1657097725RbTGYYepw0Ft91SC0yUQKJ.jpg

Pobierz
Na plus:
- nie ma wysokiej zabudowy
- nie ma zaglądania w okna
- dobra komunikacja
- blisko fastfood, nawet nie śmierdzi
- blisko plac zabaw, Lidl, pociąg po drugiej stronie ulicy
- teren byłego obozu koncentracyjnego w zasięgu spaceru

Na minus:
- nieregularny hałas wwiercający się w mózg przez całą dobę
- najgorsza jakość powietrza cały rok

Koniec zwiedzania, do widzenia.
DerMirker - Na plus: 
- nie ma wysokiej zabudowy
- nie ma zaglądania w okna
- dobr...

źródło: comment_1657097846fd0rmBbmjcDoNUiXiL3TEh.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@DerMirker:
"ilną stroną tego miejsca jest bliskość McDonalda oraz przystanków autobusowych i tramwajowych. Wykluczenie spożywcze ani komunikacyjne nikomu tu nie grożą. O dziwo, z Maczka nie czuć w ogóle zapachu oleju i mięsa. Może po prostu trafiłem na taką porę dnia? Na Fatimskiej kilometr dalej czuć zapach kubełków z KFC... "

Trafiłeś idealnie, dzisiaj obligując ten przystanek nie czułem zapachów z McDonald's. W niektóre dni to mi w autobusie aż czuć