Wpis z mikrobloga

##!$%@? #rozowepaski

Jak można myć włosy rzadziej niż raz dziennie?? Przecież to część ciała jak każda inna :/
Fatalnie wyglądają świecące, klapnięte lub sterczące, poklejone łojem kłaki :/ I nie dotyczy to skrajnie zaniedbanych bab tylko większości.
Czasem aż bierze na wymioty widząc z pozoru zadbaną kobietę, z eleganckimi pazurkami i modną odzieżą a na głowie olej kujawski. Weź potem taką glistę pocałuj w głowę - bleee.
Niepojęte.
stanley___ - ##!$%@? #rozowepaski

Jak można myć włosy rzadziej niż raz dziennie?? ...

źródło: comment_1657088316RxSD2SfQuI8AFY9Lbm5lH8.jpg

Pobierz
  • 101
@stanley___:
Myślę, że warto zacząć od podstaw i uzmysłowić ludziom, że o ile ktoś nie hoduje tygodniowego parchu w porach skóry i używa dezodorantu aby ograniczyć rozwój bakterii to świeży pot nie zacznie śmierdzieć przez 8 godzin a dopiero potem zając się detailingiem typu czystość włosów. To normalne, że ludzie mają fizyczną pracę albo trenują czy uprawiają sporty ale naprawdę wystarczy się porządnie umyć także PRZED wysiłkiem aby tramwaj nie #!$%@?ł
@ALK0CH0LIK: > Po prostu nie wtrącam się w czyjeś życie dopóki ktoś nie wtrąca się w moje

Jeśli wchodzisz do autobusu, sklepu czy przychodni i ktoś śmierdzi niemiłosiernie to jedna wtrąca Ci się w życie - w tym przypadku przez nozdrza...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@stanley___: akurat śmierdzą głównie faceci, często tacy bez włosów xD jeszcze nie spotakałam śmierdzącej babki w autobusie, a przez całe liceum i studia jeździłam codziennie. Za to jakiś śmierdzący koleś się prawie zawsze trafił, wiec moim zdaniem włosy tu nie mają nic do rzeczy i dużo większym problemem jest brak prysznica/antyperspirantu. Faceci podobno mają ogólnie słabszy węch niż kobiety więc pewnie dlatego wielu ma wywalone, że ich czuć. Żeby włosy zaczęły
@stanley___: mnie się raz fryzjerka spytała, dlaczego myję włosy codziennie.

Nie mówiłem jej, że myję codziennie. Po prostu o to spytała. Nie drążyłem tematu, ale najwidoczniej ma to negatywny wpływ na włosy. ¯\_(ツ)_/¯