Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@zwykly_ktos: Pamiętam jak na studiach odwołali pierwsze zajęcia na pierwszym roku o 8 rano. Umówiliśmy się z grupą że pójdziemy do kolegi na jedno piwko się poznać. Wszyscy kupili sobie po reddsie czy innym soczku, a jeden koleś kupił 8-pak jakiejś warki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@zwykly_ktos: Ja byłem tym typem, co jak mieliśmy kupić po czteropaku to mówiłem że bardziej się opłaca pół litra na dwóch. (mistrz ekonomii a i #!$%@? po wódce lepsza, inna)
  • Odpowiedz
@zwykly_ktos: O kurde. Widze tych typow chyba 1 raz od 6 lat. Niezle sie postarzali.

Generalnie mega komiecznie wygladaja takie stare pryki odgrywajacych licealistow/studenciakow.
  • Odpowiedz
@zwykly_ktos: Mam takiego kolege co w pracy już o 7 rano wypija parę kieliszków. Ostatnio umówiłem się pogadać, posiedzieć, kupiłem 3 piwa, a on 3 małpki już pod sklepem wypił i kupił 16 piw xD.
Ale jak powiesz mu, że alkoholizm, że problem to oczywiście nie widzi problemu.
Ja po 4 piwach mam kaca, a po 5 piwach rzygam na następny dzień dalej niż widzę, a ludzie potrafią 16 piw wypić
  • Odpowiedz
@zwykly_ktos: #!$%@? byłem taki sam, każdy po piwku nad wartą żeby posiedzieć i ja nikogo nie rozumiałem po co jedno piwo pić jak się nawet nie nabzdryngolisz. A oni nie rozumieli mnie po co mi 2x200ml soplicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@Lancernik: jak ktoś wali od samego rana to myślę że do zrobienia. Rano za przystankiem, w pracy na budowie na rozruch, w przerwie, pod koniec z chłopakami jeszcze 2, kolejne wracając, jedno do obiadu, wieczorem 4pak przed TV. Ani się obejrzysz a będzie 10, i to nie na imprezie a w dzień powszedni. Nawet nie zdajemy sobie sprawy ilu naszych rodaków tak funkcjonuje.
  • Odpowiedz