Wczoraj patrząc ogólnie na ten mecz, miałem nadzieję, że Grbić będzie dokonywał zmian w kryzysowych sytuacjach (Oby tylko nie miał syndromu Vitala). W tie-breaku to była istna masakra, nie wiem czemu on od początku 5 seta nie wpuścił Fornala i Semeniuka? I Janusza zamiast Firleja. Jak patrzyłem na wynik 12-2 myślałem że to tylko nasze Panie potrafią sperniczyć wynik, ale Panowie? Wracamy do stylu Vitala i faworyzowanie znów Śliwki (chłop co nam igrzyska #!$%@?ł dla przypomnienia). Mamy bardzo szeroką ławkę i miejmy nadzieję, że w innych meczach będzie mógł wykorzystać innych graczy a nie grać cały czas tj. "żelazną szóstką" jak to było w przypadku Iranem.
#siatkowka
  • 5
chłop co nam igrzyska #!$%@?ł dla przypomnienia

@kokos580: Śliwka wczoraj słabo, ale przypominam, że na Igrzyskach grało 6 zawodników na boisku, druga 6 na ławie, więc #!$%@?ła je cała drużyna (plus trener) a nie jeden zawodnik
@FantaZy: Taa, myślałem, że Grbić jest spełna rozumu i będzie dokonywał zmian w meczach, w których jesteśmy w trudnej sytuacji, ale wczoraj w meczu z Iranem chciał grać "żelazną szóstką plus Zatorski", nawet przegrywając seta, średnio chciało mu się dokonać zmian w trakcie spotkania. Oby tylko nie był drugim Vitalem ( ͡° ʖ̯ ͡°)