Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Chce mnie rozdupic... Jak to możliwe że #jsw stać na takie premie??? Czy ciężko tym zakutym łbom z #pgg brac przykład żeby również czerpać zyski??
Pgg to skansen, nikt mi nie powie że kasa bokiem nie jest wyprowadzana. Jestem taki zły że dzieli nas kilkanaście kilometrów a oni inwestują i wiedzą co robić żeby wszyscy byli zadowoleni

https://finanse.wp.pl/gigantyczne-bonusy-dla-gornikow-dostana-nawet-19-tysiecy-zlotych-6787221816920640a

#gornictwo #energetyka #polska
  • 10
@zalogowany_jako: wypracowali zysk bo suowiec wysoko stoi to daja premie, inna kwestia ze krety to lumpenproletariat wiec w razie czego to #!$%@?ą siedzibę. Pamietaj ze strata to wina firmy a zysk to zasluga kretow.

@Kieres praca w JSW w zasadzie jest dziedziczna, placi sie tam lapowki zeby sie dostac.
@zalogowany_jako: @Qql3l3: to jest jakaś masakra xD zarobki rzędu 3,5-4k i premie po 1000zl przy której wypłata spada o 500zl xD

Zauważyłem, że na mojej kopalni ostatnimi czasy młodzi się zwalniają (nie jakoś masowo ale nie są to już pojedyncze przypadki), jak u was z tym wygląda?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@przodowyryl: u mnie się nie zwalniają bo ostatnie przyjęcia były w 2019. Może że część której nie znam się zwolniła. My mamy średnią 15lat więc chcemy dociągnąć. Ale nie wyobrażam sobie przyjąć się teraz jak jest nas mega mało a wymagają a ile taki robotnik transportowy dostanie wypłaty? 3k?

@Qql3l3: byłem pytać xD oni są odklejeni jak #!$%@?, chcą podwyżki flapsów, powiedziałem mu żeby sobie żartów nie robili a on