Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 41
511 840 + 62 = 511 902

Przejażdżka z Piły do Trzcianki i z powrotem - omijając drogę wojewódzką i zwiedzając okoliczne wiochy. Jakiś pan mijający mnie na szosówce pozdrowił mnie przy mijaniu, co było bardzo miłe ^^ U celu podróży mną i moim rowerem zainteresowała się kaczka, chociaż bardziej prawdopodobne że jej uwagę zwrócił zbożowo-orzechowy batonik w moich rękach.

#rowerowyrownik #rower #wykoprometclub #rometwagant #pila

Skrypt | Statystyki
thedestroyerofeels - 511 840 + 62 = 511 902

Przejażdżka z Piły do Trzcianki i z powr...

źródło: comment_1657039644mZl1VqLVBtdmtrhd3sZYRM.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thedestroyerofeels: nostalgia trochę, bo w 1997 roku byłem w Wałczu na obozie rowerowym i w sumie wtedy zacząłem na rowerze intensywniej jeździć, a w okolicy Trzcianki było jakieś miejsce z niby 'pokręconym polem grawitacyjnym', gdzie ukształtowanie terenu dawało złudzenie na zasadzie, że niby jest pod górkę, a było z górki w rzeczywistości, czy jakoś tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thedestroyerofeels: ah, no czyli cośtam pamiętam; swoją drogą, sprawdziłem sobie na mapie ile jest między Wałczem, a Trzcianką i zastanawiam się jak ja w wieku 12 lat na rowerze z komunii przedymałem 60 km? A jestem pewny, że to był Wałcz i, że byliśmy w Trzciance, i stamtąd do Wałcza wróciliśmy spowrotem; chyba, że to była jakaś inna Trzcianka w okolicy.
  • Odpowiedz
@luslom: zajebiście :3 Szybkością i zasięgiem odstawia mojego starego górala na kołach 26 cali w sposób bardziej niż zauważalny, do tego jest cholernie, ale to cholernie wygodny - po takiej podróży jedyne co czuję to mięśnie nóg, wszystko inne (krzyż, plecy, dupsko) ma się wybitnie dobrze. Typowo górski napęd powoduje, że tego ciężaru (17 kilo roweru) się tak nie czuje na podjazdach, bo można zejść na naprawdę niską przerzutę i ciągle
  • Odpowiedz
@thedestroyerofeels: Dzięki! Ja od 3 lat decyduję się na właśnie siódemkę i zawsze coś powoduje, że odkładam zakup i jak patrzę ile podrożały przez ten czas to masakra. Z dostępnością tez bieda. Przez stronę nie ma, jak pytałem w kilku punktach w okolicy to tez nic :-( 193cm here więc celuję w XL…
  • Odpowiedz