Wpis z mikrobloga

Dziś chłop wymieniał mi poduszkę w kanapie bo się rozpruła. Mimo obrączki na palcu, rzucał niewybredne żarty w moim kierunku. Jak założył te poduszkę czy jak to sir zwie to rzucił tekstem żebym nie rozrabiala za dużo na tej kanapie. Stałam i się uśmiechałam bo po 1. Nie wiedziałam co mam zrobić z tym faktem, mimo ze nie podobały mi się te komentarze 2. Wielki typ stał u mnie w salonie a byłam sama w domu. Obrzydliwe to. Chociaż chyba ostatecznie zobaczył ze mi to nie odpowiada bo przeprosił. #logikaniebieskichpaskow #zalesie
  • 80
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@girlsjustwannahavefun: kurde zrozumiałam najpierw, że to twój chłop i takie wtf. No a jak obcy to faktycznie niekomfortowo może się zrobić :/ najgorzej, że nie wiesz na kogo trafisz, to że umiesz odpowiedzieć takiemu oblechlowi niekoniecznie musi być dobrą opcją, bo może przynieść efekt odwrotny od zamierzonego. Wniosek z tego taki, że najlepiej nauczyć się robić wszystko samodzielnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@girlsjustwannahavefun: Zamiast jak kobieta powiedzieć człowiekowi, że to ci to przeszkadza, to wolisz się żalić na wykopie, no #!$%@?.
Ty pewnie myślisz, że koleś by cię zgwałcił lub pobił, bo zwrocilabys mu uwagę xD
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: Jeśli chodzi o moje doświadczenia i doświadczenia moich koleżanek, to tacy mężczyźni są zazwyczaj słabi pod względem psychicznym. Moja siostra miała sytuację, w której instruktor żeglarstwa (jak trzymała nogami jeden z tych sznurów do regulacji żagla) powiedział coś w stylu: "coś innego mogłaby potrzymać między nogami" (ona 16 lat, on chyba z 40). Odpowiedziała mu trzeźwo: "a co miałabym potrzymać?" i już nie potrafił udzielić odpowiedzi (po prostu było mu
  • Odpowiedz
Ty pewnie myślisz, że koleś by cię zgwałcił lub pobił, bo zwrocilabys mu uwagę xD


@hacerking: może tylko 1 na 1000 by tak zareagował, ale z tyłu głowy jest zawsze myśl, że to może być akurat ten (szczególnie że rzuca takimi tekstami).

Ja wiem, ciężko będąc mężczyzną utożsamiać się z tymi obawami, bo zazwyczaj nie boicie się, że obca kobieta (przynajmniej fizycznie) zrobi wam krzywdę ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz