Wpis z mikrobloga

#perfumy

Yo! Jestem dosyc swiezy w perfumach, wzialem ostatnio z Waszego polecenia Ard Al Zaafaran - Midnight Oud - i okazały się być pierwszymi perfumami, które trzymają mi cały dzień :D Teraz mam do Was prośbę. Możecie mi polecić perfumy z taką samą trwałością jak te, ale jednak z innym zapachem bo ten orientalny do końca mi nie podszedł. Szukam takiego typowo męskiego, pewnego siebie faceta na teraz czyli lato i wieczory. Cena tak do 80zł najlepiej tak jak ten kosztował. Znajdzie się coś? Bardzo mi się Mexx Black np podoba, coś w tym stylu szukam :)
  • 11
@zeddt: atomowe parametry w tej cenie ma seria Silver od Jacques Bogart. Mam jeden zapach z tej serii, a one w miarę podobne są do siebie, ale nie określiłbym ich jako mega samczych. Poczytaj o Silver pure i Silver deep, może Ci przypadną w gusta.
@stjimmy chłop mówi o łatwych perfumach typu mexxx black a ty wyjeżdżasz z podróbką TF-a na dodatek tak parszywą, że głowa boli po 5 minutach już chyba w Petrochemia Płock by zrobili to lepiej niż to badziewie xDD
@stjimmy: to orientalny zapach?> Pisalem przeciez, ze nie chce nic podobnego do tego orientalnego Ard Al Zaafarana ktorego mialem, chce jedynie taka trwalosc :)