Wpis z mikrobloga

Mireczki prośba o pomoc. Od 2018 roku używam Huaweia P20 pro. Telefon świetny jednak bateria nie starcza na dzień i w dodatku gubi sieć. Szukam zatem czegoś nowego. Zawsze miałem flagowce, chociaż wiem, że obecne średniaki są mocno przesunięte w stronę flagowców. Chciałbym coś w miare kompaktowego, na pewno mniejszego od p20 pro. Myślałem o iphone 13 mini. Miałem 3 lata iphone 5 i ten kształt zawsze był dla mnie TOP, wiec najarałem się na jabłko. Pobawiłem się róznymi sprzętami i wrażenie robią na mnie ekrany 90, 120 hz. Niestety w mini jest zwykłe 60 hz, w pro jest już 120 hz ale no szanujmy się 5k za telefon nie dam. No i teraz zagwozdka, co tu brać? Z tego co się orientowałem, ostatni w miare mały telefon ze stajni androida to był samsung s10e. Macie może coś godnego polecenia? Budżet w teorii do 3k, ale jakbym wydał max 1,5k to będę bardzo zadowolony.

#telefony #smartfony #pytanie
Podlaski_warmianin - Mireczki prośba o pomoc. Od 2018 roku używam Huaweia P20 pro. Te...

źródło: comment_1657028584xlLvzjxSEoeOBScvkWqa5M.jpg

Pobierz
  • 8
@Podlaski_warmianin: tylko w tej cenie nie zmieścisz się z 13 mini. Najmniejszy, 128GB, to 3600. Sprawdź sobie kiedy są premiery następnych ajfonów, może zaoszczędzisz. Drugą opcją jest kupienie odnowionego telefonu, ale tutaj trzeba mieć sporo szczęścia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Podlaski_warmianin: Mirek jak już to poczekaj na iPhone 14
Jeśli przecieki nie kłamią to będzie spoko telefon.
Z małych andkow to asus zenfon 8
Mam s21fe i jakoś wielki nie jest
Do 1.5k .... oneplus nord 2?
Nie baw się w xiaomi bo soft #!$%@? gownem
Samsung jak już to seria s (21/22/21fe)
@Podlaski_warmianin: Nie doradzę Ci za bardzo, bo nie znam się na androidach, ale używam ip 13 mini i bardzo zgrabny telefonik, ale kolejny wolałbym w takim standardowym trochę większym rozmiarze, bo pomimo, że mam większy ekran od poprzedniego iphone'a 7 to bardzo dużo aplikacji czy gier robiona jest chyba z myślą o większych ekranach. Pomijając już to, że aplikacje bankowego to już w #!$%@? mają iphone'a mini bo chyba 2 dwóch