Wpis z mikrobloga

@niegwynebleid: spójnie to alfa ma okrągłe wloty, gałki, rotary pada. zegary, środek kierownicy

Naładowali tych alfowskich kółek, w najróżniejszych rozmiarach, chyba tylko po to, żeby kokpit nie przypominał aż tak bardzo tych z BMW :) Dla jedynych będzie to spójność, dla innych przestylizowanie. A o inspiracji pasem biegnącym wzdłuż deski pisał wczoraj :)
@kuraku: dlaczego do porównania użyłeś jakiegoś e90 na biedzie, a nie f30? Tego jaktajmera to by trzeba z AR 159 porównać, a nie Giulią/Stelvio.

Porównałem dwa wnętrza: jedno z czystymi, wyrafinowanymi liniami - a drugie z nieco mniej.
@srednibrat: dzieci alfiarzy się śmieją z twojego dziecka w przedszkolu, że masz bmw? Bo nie rozumiem tej potrzeby udowadniania wyższości bawarki.
Szczególnie, że alfy mocno niszowe są. BMW jeździ bardzo dobrze, Alfa jeździ bardzo dobrze. Wygląd zewnętrzny to kwestia gustu - mi z bmw podoba się tylko 4 i x5 z poprzednich generacji (może też trochę stare x6 ale to wstyd się przyznawać) z aut które bym rozważał. Nie podoba mi
niegwynebleid - @srednibrat: dzieci alfiarzy się śmieją z twojego dziecka w przedszko...

źródło: comment_1657021141xTN3QjoQ4n0mhUvd7AAFuJ.jpg

Pobierz
@niegwynebleid: dzieci alfiarzy się śmieją z twojego dziecka w przedszkolu, że masz bmw?

Po pierwsze, moje dzieci nie chodzą do szkoły specjalnej (sprowokowałeś :), po drugie nie mam BMW, i dzieci zresztą też.

Bo nie rozumiem tej potrzeby udowadniania wyższości bawarki.

Nie udowadniam wyższości BMW (chociaż to jest akurat faktem)

Wygląd zewnętrzny to kwestia gustu

O tym to już w ogóle nie wspomniałem

A pasek przez deskę jest tak naturalny, że