Wpis z mikrobloga

Jest tu jakiś ekspert od #swiadomysen i podobnych?
Miałem dzisiaj dziwny sen, byłem sobie w małym domku gdzieś w zachodniej Europie (Paryż?), zrobiłem imprezę, na którą przyszli moi znajomi z różnych momentów życia. W pewnym momencie ogarnalem ze to sen, oni też chyba wiedzieli że są częścią snu.

Natomiast w pewnym momencie ktos zadzwonił do drzwi. Wyjrzałem przez okno i zobaczyłem ze stoi tam mężczyzna w garniturze, odwrócony do mnie plecami, i pali papiersosa

Koleżanka we śnie powiedziała mi „nie wpuszczaj go, wyczuwam od niego dużo złej energii”

Poszedłem do salonu i zobaczyłem ze domek ma taras, wiec zamknąłem drzwi balkonowe (ten mężczyzna był na działce). Po chwili zobaczyłem ze podszedł do tych drzwi, i po prostu tam stał. Nie był to ten z thisman.org, nic nie mówił, po prostu bardzo chciał się dostać do tego domu. Wszyscy na imprezie powiedzieli żeby pod zadnym pozorem go nie wpuszczać.

Postaci we śnie ewidentnie były zaniepokojone jego obecnością. Obudziłem się bardzo zmęczony i mam taki lekko „lękowy” mood dzisiaj. Coś ten sen mógł znaczyć, czy kumulacja jakiś losowych zdarzeń i wyszedł mi nieszablonowy koszmar?

#sny #koszmar #dziwnysen #thisman #kiciochpyta #zalesie #creepypasta #creepy
  • 8
@ytho: dużo rzeczy się losowo dzieje w snach ale nwm może wypierasz jakis strach przed konsekwencją czegoś typu odwiedziny pana z gazowni
Ja am dosyć czèsto jeden powtarzający się motyw w snach ale to jakby jest coś, czego boję się też na jawie