Wpis z mikrobloga

Emeryci to największy wróg narodu polskiego - oni dla dodatkowej emerytury albo utrzymania najniższego wieku emerytalnego w Unii Europejskiej wysłaliby własne wnuki do fabryki azbestu na 60h/tygodniowo za 1000 euro na kolejne 30 lat.

Mam nadzieję, że kiedyś pokolenia 1980+ dokonają krwawej zemsty na starych babach oraz kościele i PiSie który steruje staruchami w imię krótkowzrocznie chciwości.


wqeqwfsafasdfasd - Emeryci to największy wróg narodu polskiego - oni dla dodatkowej e...

źródło: comment_1656948077hWaNPzywV50fMGhOtbS2wi.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wqeqwfsafasdfasd: emeryci to pokolenie które dorastało w biedzie. Z wiekiem widzieli jak wszystko zmienia się się lepsze (w polskim standardzie) i medal żyją w przekonaniu że będzie lepiej. Ale niestety każdy balonik dmucha sie tylko do pewnego momentu bo potem pęknie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wqeqwfsafasdfasd: ty teraz też się nie buntujesz a fajnie w naszym kraju nie jest. To dodatkowo oni mieli możliwość dostania #!$%@? na lokalnym posterinku MO, ewentualnie więzienie gdzie się działa ostra patologia gorsza niż w symetrii. No ale wiadomo mogli mogli zrobić abym ja mial teraz lepiej.
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: potwierdzam. Ludzie w Polsce >60 to ogólnie jakaś masakra. Moi dziadkowie, dziadkowie żony, dziadkowie bratowej, dziadkowie kolegów - wszyscy by swoje wnuki na wojnę wysłali, nie zajmowali się nimi, swoje własne dzieci mają za idiotów itd. poważnie może co 5 znajomy może ma normalnych dziadków. A tak to się wiecznie takim coś nie podoba. Ktoś może powiedzieć że to moje otoczenie. Może i racja. Ale później spójrzcie na spoleczenstwo
  • Odpowiedz
@MelBrooks:

Btw. w Szwajcarii zrobiliby referendum "czy chcecie dodatkowe emerytury" to ludzie zagłosowaliby "nie, bo to oznacza większe opodatkowanie pracujących". Ale nie w antyludzkiej, samolubnej i krótkowzrocznej Polsce.

Dobrze, że ten kraj poleci na ryj jak tylko inflacja przebije 30%.
  • Odpowiedz
No ale ja będę żył na starość z oszczędności

@wqeqwfsafasdfasd A jeśli Twoje oszczędności będą #!$%@? warte? Jeśli twoja praca okaże gownopraca nic nie znaczącą za 50 lat? Sam sobie strzelisz w łeb aby innym nie zawadzić?
  • Odpowiedz