Wpis z mikrobloga

co robicie z uszkodzonymi .fitami? mi nawet z urządzenia nie chce skopiować, przez apkę idzie do 100 proc. i wywala błąd, ewidentnie uszkodzony fit, szkoda mi trasy :(

#rower
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gram_w_mahjonga: możesz powoli zacząć się do tego przyzwyczajać, problem raczej będzie postępował. iGPOSRT stosuje bieda-kości flash, które dość szybko ulegają degradacji. Szczególnie gdy usuwa się pliki .fit z urządzenia.
Miałem to samo ze swoim i teraz używam go jako licznik ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Erus: a znasz jakiś sposób by często się nie zdarzało? mi na razie drugi raz tak się stało, wczesniej moze nie chcialo łapać tras przez apkę ale kopiowanie przez kabel działało u ręczny upload

przywrocenie do ustawien fabrycznych cos da?
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: nope. Jedyne co mogę doradzić, to nie usuwać starych fitów z urządzenia. Jak będzie bardzo źle, to można wyklikać "naprawę" uszkodzonych sektorów z Windowsa.
  • Odpowiedz
@Erus: fit tool nie chce naprawic więc chyba nie do odzyskania :(

Straszna szkoda, licznika używam dopiero niecały rok i to dopiero drugi raz, ale możliwe, że właśnie dlatego, że ostatnio usuwałam dane, ech, a jaki licznik gps do rejestracji śladu + synchro ze stravą byś proponował? garmin bryton?
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: poleciłbym Garmina, ale sam nie mam z nimi doświadczenia. Do rejestrowania trasy + prowadzenia po śladzie używam Amazfit Pace, tylko że do ideału dużo mu brakuje.
A co do iGPOSROTA, to istnieje szansa że dalej będzie lepiej - kolejne sektory może będą miały mniejszą liczbę cykli zapisu. Póki co bym jeździł i obserwował, z backupem w postaci telefonu.
  • Odpowiedz