Wpis z mikrobloga

@Drzamich: obsługa w pko bp jest najgorsza XD też mam złe doświadczenia ilekroć musze coś załatwić XD
jak się nie umówisz to siedzisz 30 min, czasami nawet jak w banku nie ma żadnego klienta XD jak się umówisz, to #!$%@? nikt do Ciebie nie wyjdzie, tylko musisz dzwonić i słyszysz tekst "byłam na zapleczu, mógł pan komuś powiedzieć to by mnie zawołał" LOL
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drzamich: to fakt, ile razy jestem w pobliżu placówki tego banku to klienci właśnie tak wyglądają ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dobrze ze są bankomaty/wplatomaty i od lat nie musiałem wchodzić do środka
@ZlyPanRoman: niestety, przy kredycie hip ze stałą stopą taka możliwość już nie istnieje XD trzeba iść do banku i osobiście robić dyspozycje co jest jakimś nieśmiesznym żartem
@Drzamich: Dla porównania MBank to jakieś raczysko mieć tam konto. Zgodzę się z przedmówca pkobp jasna prosta w obsłudze apka wszystko da się załatwić ale placówki są trochę zaniedbane przez osoby tam pracujące.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie mówię, że coś jest nie tak - prawie nie korzystam z usług tego banku, więc nie mam opinii o detalach. po prostu nazwa takiego konta dobrze kontrastuje z typową klientelą PKO BP :D
@Drzamich: Czyli standardowe, nie znam się ale się wypowiem i ocenię negatywnie.
Masz iPKO i maila przez który coraz więcej spraw załatwisz gdzie nie musisz widzieć żywego człowieka.
Starzy ludzie tego nie ogarniają, mają nadmiar wolnego czasu
@m0rgi: XDD a na czym tu się znać?korzystałem z usług kilku banków i zawsze mogłem sobie wbić kiedy chciałem i być obsłużony w miarę szybko i sprawnie, bez potrzeby strategicznego planowania kiedy akurat armia emerytów będzie w odwrocie