Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem na obiedzie u rodzinki i np znajomi pracujący w polarisie mówią ze lipa linie stoją bo nie ma wzięcia na AGD czy tez właśnie mąż siostry teściowej pracuje na śrubkach i innych pierdołach które deweloperka kupuje i zamówienia padły nie ma totalnie nic nawet stali klienci. Moja luba pracuje w sklepie z materacami i 0 klientów sprzedaje dużo dużo mniej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Ceny stali spadły na pysk.

Tak wiec szykujmy dupy bo będzie masakra w końcówce roku a może i wcześniej #gielda #nieruchomosci
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siepan owszem, są takie ekipy niestety, ale trafiłeś właśnie do tej stereotypowej. Są ogarnięte ekipy co nie piją, nie kradną i mają trochę więcej zainteresowań niż woda i pety.
  • Odpowiedz
  • 0
@zwyklyczlek budowanie gospodarki na tanim kredycie to jak budowanie jej na karcianych nogach. Jedno dmuchniecie i się wali.

@manifessto ale wiesz ze ludzie prędzej odmówią pójścia do kina niż kupienia sobie jedzenia czy ubrań?
  • Odpowiedz
@programistalvlhard: Nawet przy zabawkach dla dzieci obrót spadł o ponad połowę w pierwszym półroczu. To jest tykająca bomba, jeżeli nic się nie zmieni, to za rok w Polsce będzie siwy dym i czarne chmury. Recesja i to porządna.
  • Odpowiedz
@rzeznia22: możesz opowiedzieć jak to działa dokładnie? Masz mała koparkę i po prostu jeździsz do ludzi i kopiesz im dziury na rury, ogrodzenia itd.? To jest Twoja główna działalność? Długo uczyłeś się kopać? Trzeba mieć na to jakieś papiery? Droga taka koparka w ogóle?
  • Odpowiedz
@programistalvlhard: Nom wszystko spoko co piszecie, ale jakoś idąc w sobotę do centrum handlowego to nie widzę, żeby ludzie z jakichś zakupów zrezygnowali XD Jest jak w ZOO


@manifessto jak w zoo bo bija sie o rzeczy w sklepach? No chyba #!$%@? nie... w tych wszystkich galeriach to 90% ludzi sie plącze bez celu, popatrz ile z nich jakieś zakupy wynosi...
  • Odpowiedz
Wreszcie skończy się kupowanie #!$%@? wszystkiego na kredyt i ceny będą normalne dla tych, którzy pieniądze oszczędzają a nie #!$%@?ą wszystko w kredyt nie patrząc na ceny ¯_(ツ)_/¯


@Czachaaa: taaaa. Zakład, że po prostu kraj #!$%@? się na cyce i pierwsi do odstrzału pójdą wykopki z fabryk smrodu, którzy teraz podniecają się stoopkami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kruk85: Tak a złotówka będzie warta 1 centa, w kraju zapanuje anarchia i nie będzie co jeść xD Już się skończcie prześcigać w tych scenariuszach xD Inflacja jest, ale jest to zarazem dobra okazja, żeby zarobić jak się ma jakiś kapitał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kubas_782: >  Normalnie stopy na poziomie 4% by ochłodziły gospodarkę. 7-8% ja zarżnie na amen. >

To daj chętnym kredyty na te 4% a ja poproszę lokatę na 15,4% dla mnie
  • Odpowiedz