Wpis z mikrobloga

Widzę że brakujące dwa #kwadraty aby powiększyć kujawsko-pomorski uber-kwadrat do 40x40 w okolicy Serocka, ogarnął nam @damian_co_dalej (napisz od razu czy ujeb spory? :D), a na za 2 tygodnie planowaliśmy z @AlteredState - no ale dobra, pojedziemy bez odpowiedzialności :D
Do indywidualnych kwadratów się przyda :)

Najbliższe nasze do wzięcia to już Tuchola, okolice Świekatowa ( @AlteredState ? może można coś pomyśleć wspólnie?) i Kowalewa Pom. - tu byłem ostatnio, ale zamiast 120 musiałbym ze 160. W przyszłym sezonie na pewno się tam zapuszczę dalej.

Wołam jeszcze @the_red bo powiększenie kwadrata kuj-pom ważna rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
cultofluna - Widzę że brakujące dwa #kwadraty aby powiększyć kujawsko-pomorski uber-k...

źródło: comment_1656876291gS3KD7UBYwCR0krrWJqw1o.jpg

Pobierz
  • 21
zostawcie kwadrat chojnicki w spokoju!


@sisohiz: ale to nie jest tak że kto pierwszy ten lepszy xD jak nam załatacie tę dziurę to będziecie mieć i Wy i My. Wtedy będzie kwadratem kujawsko-pomorskim-pomorskim ;)

O #!$%@?, chyba jednak nie :D Nie wiedziałem że to tak działa :D
@metaxy Jeździłem (choć to za dużo powiedziane, bo tam wszędzie wydmy...) o świcie i szczęśliwie nikogo nie spotkałem. Mam wrażenie, że ostatnio poligon jest mocno wykorzystywany, a sama DW 250 jest dość często zamykana (ale zawsze po 7 rano). Natomiast ta trasa na wschodnim obrzeżu poligonu jest faktycznie bardzo popularna wśród rowerzystów - stoją znaki, jak wszędzie, ale to już prawie teren cywilny :)