Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem skinny fat, 24 lvl. Bardzo chudy ile bym nie zjadł, ale jak za dużo zjem to wywala mi jeszcze bardziej bęben. Mimo, że chudy i mało tego body fata to brzuch mam jak u ulańca, chude rączki jak patyczki, klata prawie wklęsła albo jak dzieciak. Kościste ramiona, obojczyki. Chciałem poprawić chociaż brzuch ćwiczeniami jednak to nic nie daje. Ćwicze już prawie rok. Dodatkowo hantle na ręce, bicki i też żadnych efektów. Jak napne mocno bicka to troche małą górke widać. Widze na plaży byle gimby mają sześciopaki, klaty, bicki i założe się, że dużo nie ćwiczą, a mają tak genetycznie. Nawet dzieciaki potrafią mieć sześciopaki, a niby skąd? Genetyka. Tyle przegrać #przegryw
Może jakieś porady jak to zmienić? #silownia #cwiczenia #skinnyfat #dieta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c1c334f32e5544c831e987
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania spoko, też tak mówiłam od zawsze "nie da się". Musisz liczyć kalorie i ćwiczyć siłowo, nie ma opcji żeby to nie przyniosło efektów. Znam to "ile bym nie zjadł" a okazuje się, że może i zjesz jednego dnia 3000 kcal ale drugiego już 1000 kcal albo codziennie zbyt mało. Policz zapotrzebowanie, jedz nadwyżkę i ćwicz. Powodzonka.
@AnonimoweMirkoWyznania: nic z tym nie zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tzn możesz zrobić atletyczną sylwetkę ale dalej będziesz miał chude ręce jedynie widocznie mięsnie.

Mam to samo, obwód kuśki prawie jak nadgarstka. Kobiety 160 mają nadgarstki szersze ode mnie (180 cm here). #!$%@?łem nawet do 160 kg w MC przy 72 kg masy i łapy jak były patykami tak dalej są ( ͡° ͜ʖ ͡