Wpis z mikrobloga

#500plus #patologiazmiasta #socjal

Ostatnio rodzina która mieszka w mojej klatce [2+4], niepracująca i żyjąca tylko z socjalu wypatrzyła w moim schowku na rowery dwie małe hulajnogi które używały kiedyś moje kaszojady, fakt stoją, marnują się . Wypatrzyli i zaczynają się dopominać, że się marnują itp

Jak postapić?

  • oddać im 8.9% (609)
  • nie oddawać im 91.1% (6242)

Oddanych głosów: 6851

  • 93
  • Odpowiedz
  • 302
Ja bym sie zaczal martwic samym faktem ze ktos zaczyna obczajac Ci schowek i obserwowac co wg nich sie marnuje a co nie. Dzisiaj ogladaja, jutro zaczna znikac
  • Odpowiedz
@Ksebki: Oddaj na śmieciarce ale nie im. XD grupki "śmieciarka jedzie - miasto" są super do pozbywania się gratów. Albo sprzedaj na olx.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Ksebki: Jak są zainteresowani to sprzedaj. Sam wynajmowałem chatę i typiara chciała odkupić łóżko bo jej się dobrze spało jak się wyprowadzała. I dobilismy targu, za darmo nic nie dawaj bo zaraz będą wołać o kolejne albo brać sami jak masz tam jeszcze coś ciekawego.
  • Odpowiedz
Oddaj pracującym. Rozdałam tak kilka hulajnóg po młodej, które nie nadawały się do sprzedaży. Niech mają. My kupiliśmy je za 500+ . :D
  • Odpowiedz
@TroskliwyDziad: nooo ja też
W sumie kiedyś chciałam nagrać na YouTube film o tym jakie są przypadki w domach dla samotnych matek i wgl ale stwierdziłam że co moje co wiem zostawię już dla siebie
Do nich karma wróci mam nadzieję
  • Odpowiedz