Wpis z mikrobloga

Marzycie o ochłodzie nad wodą i myślicie o wyjeździe nad jeziora. Proponuję Wam mniej znane niż Mazury Wdzydze Kiszewskie. Okoliczne jeziora nazywane są kaszubskim morzem, więc wody Wam nie zabraknie. Możecie tam wyczarterować jacht, wypożyczyć kajak czy po prostu poleżeć na plaży. Miłośnicy rowerów i pieszych wędrówek też będą mieli tam co robić. A wędkarze i grzybiarze będą wprost zachwyceni.

Polska jest atrakcyjna i warto ją poznawać - https://www.wykop.pl/link/6724379/wdzydze-kiszewskie-wakacje-nad-jeziorem/

#podroze #podrozujzwykopem #polska #wakacje #ciekawostki #zainteresowania #turystyka #atrakcyjnapolska #pomorze #koscierzyna #kaszuby
Pobierz
źródło: comment_1656830755Ya6nNg6XNieJv82czC8Ty6.jpg
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrzekraczajacGranice: 'oklepane mazury' to ktora jest twoim zdaniem czesc? Jesli mowisz o mikolajkach to dam ci spokoj, ale jak naruszasz dobre imie mazur zachodnich ktore odciely sie od swojej wschodniej patologicznej czesci to sorry ale mamy kose.
Czemu cyferki sa przekreslone?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PrzekraczajacGranice: czyli o tych cwelach ze wschodu. Dawaj na zachodnie, jak kolega mowi zacznij od strony warmi, tama brodzka i prowadzace do niej starorzecze drwecy, pojezierze iławskie i piekne miejscowki nad jeziorakiem czy wzdluz kanalu Ostroda-Ilawa, ostróda sama w sobie i jej okolice (12 jezior dookoła).
A no i ... Mikolajek i tym podobnych smierdzacych melin szkoda nazywac kurortami.