Wpis z mikrobloga

kobiety mają to w dupie (miałem


@Urajah: ja bym polecila jednak poczytanie komentarzy pod ta informacja - praktycznie tylko kobiety reagowaly empatycznie, nie mialy tego w dupie i byly oburzone meska znieczulica i reakcja w stylu, ze gwalt to cos zabawnego.
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: Podobna sytuacja jest z romansem uczeń-nauczyciel. Jeśli nauczyciel zgwałci uczennice to jest wielkie (słuszne) oburzenie, ale gdy nauczycielka zgwałci ucznia to wiadomo hehe na starej pryczy młody c**j się ćwiczy i szacun dla gościa. Bo przecież faceta nie da się zgwałcić, a kobieta nie może być pedofilem.
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: Ja tam myślę że nikt się z gwałtu nie śmieje, nikt się też nie śmieje z biednej ofiary. Śmieszny jest natomiast tytuł artykułu, brzmi bardzo abstrakcyjnie, serio tego nie widzicie?

Podstawą w poczuciu humoru jest odróżnienie śmiania się z szeroko pojętej sytuacji od śmiania się z kogoś czy czyjejś osobistej tragedii. Inaczej popadniemy w wariactwo i zakazywanie śmiania się z czegokolwiek, bo przy każdym żarcie znajdzie się osoba która
  • Odpowiedz
@darvd29: W takim razie śmieją się z tego autorzy artykułu, ale wg mnie nie o to chodzi.

Wyobraź sobie tytuł „Obciął jej piersi, poszła do sklepu po mleko” - ktoś w ogóle by cos takiego napisał? A czy śmialibyśmy się z tego w komentarzach?
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: Idealny przykład równie abstrakcyjnego tytułu - bardzo mnie rozbawił. I bardzo dobre pytanie - czy ktoś by w ogóle tak napisał? I dlatego lincz bym kierował w stronę autorów artykułu którzy ośmieszają poważne tematy durnymi tytułami, a nie ludzi których te tytuły bawią. Bo jeżeli ktoś opisuje czyjąś tragedię tak debilnym tytułem i to nie w celach komediowych to faktycznie jest z nim coś nie tak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caslin:

jest mi cholernie przykro, że 2k ludzi (i to głównie mężczyzn, którzy mogą być następni)


skad ta pewnosc, ze to nie kobiety?
  • Odpowiedz
w komentarzach na facebooku z tego gwaltu smieli sie tylko mezczyzni. Kobiety byly wylacznie oburzone i zszokowane.


@little_muffin: no właśnie, mężczyźni sami sobie gotują ten los, ale oczywiście obwiniają o to również kobiety XD

bardziej daily reminder że większość społeczeństwa to debile


@l0h-s: chyba mężczyzn xD
  • Odpowiedz
  • 0
@uwielbiamnalesniki większość jest pewnie od samych mężczyzn, że tak to oni by chcieli być napadnięci xd to samo jest, jak nauczycielka gwałci ucznia, też dla facetów w większości to powód do śmiechu i zazdrości, czemu u nich w szkole tak nie było.
  • Odpowiedz
@pierogu: Ogólnie mnie się wydaje, że po prostu w Polsce większości ludzi mało co tak poprawia humor, jak nieszczęścia innych ludzi. Społeczeństwo z mentalnością Rosyjskiego zadupia z okolic norylska i przesiąknięte darwinizmem społecznym
  • Odpowiedz
@little_muffin: Kiedyś czytałam ciekawy artykuł (z kilka lat temu to czytałam, więc jak znajdę to podrzucę) i zgwałceni mężczyźni nie chcieli być przesłuchiwani przez męskich funkcjonariuszy bo się z nich wyśmiewali i heheszkowali. (ʘʘ) The more you know.
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: bo, niestety, jeżeli tragedia dotknie grupy, która zazwyczaj tej tragedii nie doświadcza, albo jakiejś mniejszości, która według sebixów wyklętych na to sobie zasłużyła, to zaczynają się heheszki. Mężczyzna zgwałcony? Strzelanina w klubie gejowskim? Zajebiście śmieszne. Oczywiście najgłośniej śmieją się łyse sebki z patusiarskiego gównoosiedla, bo "hehe patrz mati faceta zgwałcili, no co za #!$%@?" ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz