Wpis z mikrobloga

P6 vs P14. To juz robi sie denerwujace. Kiedys uwielbialem tego goscia. Teraz po prostu dziala mi na nerwy. Ogorzy w kazdym wyscigu. W kazdym. Tu nie ma zadnego blysku, ze raz mu pojdzie dobrze a raz zle bo sie bolid popsul czy cos. Tutaj jest ogorowanie od poczatku sezonu w kazdym jednym wyscigu. Kompletna pazdzierz i beznadzieja. Do tego nie majac zadnych wynikow ciagle pajacuje i sprawia wrazenie jakby wszystko mial w dupie. Koles zarabia 15 mln $ a w dupsko dostaje od Norrisa za kazdym razem ktory zarabia 3x mniej bo 5 mln $. Gdyby nie marketing i to ze jest rozpoznawalny i ludzie go lubia to McLaren latwiej moglby go pogonic. Chyba juz nic z goscia nie bedzie i ciekawi mnie czy mimo wszystko zostawia go na 2023 rok. To bedzie zmarnowanie duzej kasy na pensje i blokowanie fotela przed kims kto bez wiekszego trudu zrobilby duzo lepsze wyniki. Cos tak czuje, ze jakby wpuscic do bolidu zamiast Ricciardo np Hulka ktory tez nie jest orlem to 2-3 weekendy wyscigowe i robilby lepsze wyniki niz ten pajacowaty Australijczyk.
Edit: Aha i podejrzewam, ze jakby dac Hulkowi 2 mln $ na sezon to tez bylby happy i jeszcze w raczke by pocalowal.
#f1
Pobierz kamil-tika - P6 vs P14. To juz robi sie denerwujace. Kiedys uwielbialem tego goscia. ...
źródło: comment_1656792564CzIyocg4bFGRmfUfdsWwnC.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@kamil-tika: Riccardo chyba dostaje 20 baniek.
On się skończył jak odszedł z RedBull, w Renault wciąż miał szanse żeby pokazać się z dobrej strony jako świetny kierowca, teraz młody Lando go wyjaśnia i to brutalnie.
Nawet Checo tak nie jest wyjaśniany przez Maxa który jest ogromnym talentem tej generacji jak Ric przez Lando. A Daniel chciał walczyć z Maxem.
Albo nie chciał.
@woda_saguaro: Wg moich info 15$ ale wiadomo, ze roznie to z tymi szacunkami moze byc.

Portal Racingnews365 opublikował szacunkowe zarobki kierowców Formuły 1 w 2022 roku.
Pełne zestawienie zarobków kierowców F1 w sezonie 2022:

1. Lewis Hamilton (Mercedes) - 40 mln dolarów
2. Max Verstappen (Red Bull Racing) - 25 mln dolarów
3. Fernando Alonso (Alpine) - 20 mln dolarów
4. Sebastian Vettel (Aston Martin) - 15 mln dolarów
5. Daniel
@kamil-tika: uwielbiam gościa, głownie za jego luz. Ale to jak od 2 lat ogórzy to aż głowa boli, I nie zmieni tego zeszłoroczna Monza. Chociaż z drugiej strony może to po prostu Lando jest tak dobry, że gdyby nie jechał taczką tylko takim RB to miałby w tym momencie 9 wygranych wyścigów w sezonie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kamil-tika: Możesz pocieszać się w ten sposób, że po drugiej stronie garażu siedzi geniusz kierownicy, być może najlepszy kierowca obecnej stawki. I to wcale nie McLaren zrobił duże postępy, tylko Lando nauczył się robić cuda z tą taczką. Jak dla mnie to do uwierzenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kamil-tika: nie no wybitny kierowca przecież, szampana z buta łyknie, uśmiechnie się, wywali Lando na pysk balon z wodą. Mam wrażenie że to taki bananek którego wszyscy akceptują i nikt nie ma odwagi mu powiedzieć żeby zamknął mordę i skupił się na jeżdżeniu, a nie na pajacowaniu.