Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@comamtuwpisac: Jeszcze nie mam takich danych, zeby cos bardziej sie wypowiedziec na temat tych padow. Uzywam elite series, a zwyklego od series x uzywam bardzo rzadko. Raczej jak ktos przyjdzie ze mna pograc lub zona. Ciekawy jestem czy te pady od S sa gorszej jakosci czy sa takie same. Musze poczytac albo moze ktos na tagu bedzie wiedzial. Generalnie te pady maja krotka gwarancje producenta. Na elitke mam tylko rok i
@sberatel: Ze wszystkich komentarzy jakie ostatnio czytałem ten jest najbadziej #!$%@? a ty powinieneś dostać order za głupote. Jest sobota godzina 20 więc powiedz mi skąd mam dostać tą część. Chyba że uważasz że to normalne że producent pożydził parę centow na plastik lepszej jakości przez co ja przez tydzien mam konsole wykluczona z uzytku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@comamtuwpisac: Generalnie na produkty z plastiku trzeba teraz uwazac, bo jest eko terroryzm korporacyjny i tworza coraz slabszej jakosci plastik do tego stopnia, ze rzeczy lamia sie w rekach. Z myszkami jest coraz wiecej problemow i padow jak widac tez to nie omija. Producenci wciaz sa bezkarni i nie musza podawac jaki typ plastiku zostal wykorzystany do produkcji (tzn. dowiesz sie jak sie na tym znasz i sprawdzisz). Nie ma tez
@comamtuwpisac skoro drugi ci się zepsuł to znaczy że po awarii pierwszego mogłeś pomyśleć co z tym zrobić, chyba że to za skomplikowane. Po za tym to czuć wcześniej że guzik zaczyna coś miękko chodzić ale nie lepiej grać na maksa aż się rozleci potem płakać na wykopie.
@sberatel: Mordo ty chyba z Microsoftu jesteś xD. Wybacz że nie przewidziałem że KONTROLER OD KONSOLI SPRZEDAWANEJ W MILIONACH SZTUK ma wadę fabryczną, dodatkowo kontroler najbogatszej firmy produkującej konsole i gdy popsuł mi się pierwszy to nie zorientowałem się że to wada fabryczna i wszystkie będą się psuć xD

"Po za tym to czuć wcześniej że guzik zaczyna coś miękko chodzić" - Ty rozebrałeś kiedykolwiek tego pada?
@comamtuwpisac Mi się to samo zepsuło chwilę po gwarancji. Wogóle wejście na kabel również gorzej trzyma (szybko się wyrabia). Gorzej niż dosłownie we wszystkich innych podróbach jakie w życiu miałem. Więc zaraz trzeba dokupić adapter, a to małe gówno troche kosztuje xD

Btw microsoft pisał że robią pada z triggersensem jak w playstation, ciekawe jak to się będzie psuło skoro ten ich najnowszy wynalazek nawet (pod względem wytrzymałościowym) przegrał u mnie z
@comamtuwpisac: @Hermen_Hulst: Szrot i to niezły. Kupiłem pada jakiś czas temu - przycisk "A" nie działa, trzeba go mega mocno wcisnąć, żeby załapał. No to idę do sklepu i wymieniam, zwrot przyjęli, kasa do 30 dni czy coś takiego. Odpalam - no działa, spoko. Dziewczyna chciała Xboxa do gierek wspólnych to kupiłem jej Series S, z padem. I co? #!$%@?, kolejny pad z niedziałającym "A". #!$%@? idzie dostać, sam pad
@comamtuwpisac katuje dwa pady od listopada 2020 i jedyne co to tylko rt w każdym zaczęło się kleić, tam jest rzeczywiście ciulowy materiał, który się rozlatuje i przycisk się klei do resztek kleju, trzeba to usunąć i dać coś nowego (ja dałem podkładki filcowe).
A pady oprócz mnie katuje 5 latek który wali tymi gałkami bez wyczucia (ja zresztą też ( ͡º ͜ʖ͡º)) i na razie działają.