Wpis z mikrobloga

Fajnie się bawicie w tej pOLSCE xD

Przyjechałem na 2 tygodnie w odwiedziny do rodziców, a tu takie cuda wiszą xD Podobno są to plakaty od tego kato-oszołoma ( #katolicyzm ) co produkuje okna. 6 lat zagranicą i właśnie sobie przypomniałem jak bardzo gardzę katolstwem i 'polskim społecznictwiem' uzurpującym sobie wtrącanie do życia innych ludzi.

#childfree
#antynatalizm
Pobierz
źródło: comment_1656770107Sc61BcRW0lGq4sFVvfjnDs.jpg
  • 123
@Melee_Creep: Gdzie napisałem, że społeczeństwo jest organem? Chciałem wam coś wytłumaczyć, ale już mam dosyć odpisywania na takie głupie komentarze. Przeczytaj jeszcze raz, weź głęboki oddech i sam się zastanów nad odpowiedzią
@HAL__9000: Dlatego tak ważne jest to co ja robię od wielu wielu lat pisząc tysiące komentarzy na wszystkich portalach jakie istnieją na świecie, (dlatego tak mało czasu piszę na wykopie), nie tyle co Ty. Żeby edukować młodych ludzi, w szczególności dzieci i młodzież, że duchy, kryptydy, zjawiska paranormalne i życie po śmierci są niestety fizykochemicznym faktem. Nie urojeniem czy tworem mózgu ludzkiego. Logicznym, racjonalnym. Mimo, że mamy już drugą ćwiartkę XXI