Wpis z mikrobloga

Fajnie się bawicie w tej pOLSCE xD

Przyjechałem na 2 tygodnie w odwiedziny do rodziców, a tu takie cuda wiszą xD Podobno są to plakaty od tego kato-oszołoma ( #katolicyzm ) co produkuje okna. 6 lat zagranicą i właśnie sobie przypomniałem jak bardzo gardzę katolstwem i 'polskim społecznictwiem' uzurpującym sobie wtrącanie do życia innych ludzi.

#childfree
#antynatalizm
NPC2137 - Fajnie się bawicie w tej pOLSCE xD

Przyjechałem na 2 tygodnie w odwiedzi...

źródło: comment_1656770107Sc61BcRW0lGq4sFVvfjnDs.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
ale ja nie mowie innym ludziom co maja robić ze swoją własnością i nie twierdze ze moje poczucie estetyki jest ważniejsze niż ludzie dookoła.


@yhbgrobdoivbvwamsv: a ja mówię ludziom co mają robić? Ja wyrażam swoją opinię na temat tego co czyjeś działania robią ze wspólną własnością, czyli z krajobrazem, przestrzenią publiczną, środowiskiem, w którym wszyscy żyjemy i na który wszyscy płacimy podatki. Jeśli ktoś ma w swym posiadaniu śmieci i wyrzuci
  • Odpowiedz
@NPC2137 PiSiory rezerwują powierzchnię reklamową przed wyborami. Zgadnijcie za czyj hajs (σ ͜ʖσ) . Niby ekstrawagancja jakiegoś #!$%@?, a w rzeczywistości pralnia publicznych pieniędzy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@MePix to działaj, najlepiej nauczyć się podstaw w Polsce i znaleźć gówno robotę zagranicą i wyjechać. Tak najszybciej się nauczysz języka obcego
  • Odpowiedz
@zalogowany_user: @micherwicher: @yhbgrobdoivbvwamsv: @AlexRaven: @trtrtrtr: @P35YM1574: @RumperPrumper: @yggdrasil: @Elmeo: @kargulasty:
Yh kato-prawica się zesrała, bo ktoś śmiał skrytykować katolickiego fundementaliste za #!$%@? miast gówno-billboardami które nie dosc ze są brzydkie to jeszcze spłycają skomplikowaną kwestię do „nie ruchacie się jak Bozia chce, pójdziecie do piekła”.

Dla waszych informacji:
1. Nie potrzebujemy dzieci do rozwoju. Ludność Polski praktycznie stoi od lat 90, tymczasem
  • Odpowiedz
@loczyn: XD zesral się kretyn który nie rozumie, ze wolność słowa polega na tym, ze mówi się rzeczy z którymi się ktoś nie zgadza.
Szkoda ze z taka zajadłością nie broniłeś krajobrazu przed tęczowymi flagami czy ukraińskimi czy jakimikolwiek innymi.

Najśmieszniejsze ze próbujesz kreować się na oświeconego i postępowego, a przerasta cię zrozumienie ze można bronić czyjego prawa do wypowiedzi bez zgadzania się z jej treścią.

Ale chociaż nazwa użytkownika się
  • Odpowiedz
przerasta cię zrozumienie ze można bronić czyjego prawa do wypowiedzi bez zgadzania się z jej treścią.


@yhbgrobdoivbvwamsv: Rozumiem, że wolność słowa polega według ciebie na nie krytykowaniu tego co ktoś mówi i robi? Wolność słowa oznacza też, że mamy nie wyrażać swojego zdania tylko musimy akceptować i tolerować cudze? Mam akceptować antywolnościowy islamski lub katolicki fundamentalizm bez możliwości krytykowania ich przeze mnie w ramach wolności słowa?
  • Odpowiedz
@loczyn: To nie ja stworzyłem ZUS. ;)

Ja zadałem jedno proste pytanie za które wyrzucili mnie ze spotkania z Korwinem koedys. Jak nie ZUS to co? Łatwo krzyczeć o likwidacji ZUS, tylko ze akurat żadna partia, a tym bardziej konfederacja nie ma pomysłu co z tym zrobić. Krzyczenie o likwidacji to jest czysty populizm.
  • Odpowiedz
przerasta cię zrozumienie ze można bronić czyjego prawa do wypowiedzi bez zgadzania się z jej treścią.


@yhbgrobdoivbvwamsv: Rozumiem, że wolność słowa polega według ciebie na nie krytykowaniu tego co ktoś mówi i robi? Wolność słowa oznacza też, że mamy nie wyrażać swojego zdania tylko musimy akceptować i tolerować cudze? Mam akceptować antywolnościowy islamski lub katolicki fundamentalizm bez możliwości krytykowania ich przeze mnie w ramach wolności słowa?

@P35YM1574: A gdzie ja
  • Odpowiedz
@trtrtrtr:

kato-prawica się zesrała


@loczyn: Skąd wniosek, że mam cokolwiek wspólnego z katolami? Na resztą tego wysrywu nawet nie chce mi się odpowiadać

@trtrtrtr: nie masz argumentów to po co masz odpowiadać. Ważne, że chociaż jesteś samoświadom
  • Odpowiedz
@loczyn:

"„nie ruchacie się jak Bozia chce, pójdziecie do piekła”.








.



  • Odpowiedz