Wpis z mikrobloga

Fajnie się bawicie w tej pOLSCE xD

Przyjechałem na 2 tygodnie w odwiedziny do rodziców, a tu takie cuda wiszą xD Podobno są to plakaty od tego kato-oszołoma ( #katolicyzm ) co produkuje okna. 6 lat zagranicą i właśnie sobie przypomniałem jak bardzo gardzę katolstwem i 'polskim społecznictwiem' uzurpującym sobie wtrącanie do życia innych ludzi.

#childfree
#antynatalizm
NPC2137 - Fajnie się bawicie w tej pOLSCE xD

Przyjechałem na 2 tygodnie w odwiedzi...

źródło: comment_1656770107Sc61BcRW0lGq4sFVvfjnDs.jpg

Pobierz
  • 123
@NPC2137: Myślenie nie jest twoją mocną stroną? XD To chyba logiczne, że społeczeństwo potrzebuje dużej liczby urodzeń, żeby się rozwijać. I TAK, żyjesz w tym społeczeństwie więc twoim zadaniem jest się rozmnażać, a jak ci się nie podoba to możesz wyjechać na jakieś pustkowie i żyć sobie w jaskini. Ciekawe gdzie mieszkasz, podejrzewam, że pewnie w jednym z krajów gdzie politycy sprowadzają płodnych Mokebe z Afryki, bo biali ludzie nie potrafią
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yhbgrobdoivbvwamsv: jestem grafikiem i zdarzało mi się projektować szyldy tak by nie zaburzały estetyki budynku. Raz nawet robiłem projekt repliki zabytkowego zegaru w zespole klasztornym. Chodzi o to, że januszerka reklamowa przechodzi ludzkie pojęcie i każdy słupek drogowy musi być miniaturowym times square a jeszcze baner będzie mi mówił ile mam dzieci spłodzić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yhbgrobdoivbvwamsv: jestem grafikiem i zdarzało mi się projektować szyldy tak by nie zaburzały estetyki budynku. Raz nawet robiłem projekt repliki zabytkowego zegaru w zespole klasztornym. Chodzi o to, że januszerka reklamowa przechodzi ludzkie pojęcie i każdy słupek drogowy musi być miniaturowym times square a jeszcze baner będzie mi mówił ile mam dzieci spłodzić.

@dzwiedz3000: nie zaburzaly estetyki wg kogo?