Wpis z mikrobloga

Nasza krulowa #zagranico się uaktywniła xD patrzcie biedaki co będę jadła na święta u mojego FRANCUSKIEGO CHŁOPAKA! Nazwa jest tak trudna, że wasze polackie umysły tego nie ogarną xD w dodatku wy polaczki schamiałe nawet pewnie nie wiecie co to jest i google nie ma zainstalowanego na kompie to pozwólcie, że w spoilerze wam wszystko objaśnie xD nie dość że biedaki finansowe to jeszcze umysłowe xD a wy co na święta, pewnie makówki kutia moczka i inne biedackie potrawy jak zupa grzibowa a do popitky sok z suszonych owoców które zgnite z ogrodu mamełę znosiła?xD nawet mi was nie żal robaki xD

wołąm zainteresowaną, docelowo miało to iść do wpisu ale czarnolisto motzno xD @tusiatko

#tusiatkocontent #rozkminyabera #abercontent
Aberworthy - Nasza krulowa #zagranico się uaktywniła xD patrzcie biedaki co będę jadł...

źródło: comment_x8efQn6JkFlupPdZ34kRM2zzsw3Kzuzf.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tusiatko: Oczywiście, że to pośrednio było moim celem, lecz wprost Cię tak nie nazwałem.

Pozwól, że na Twoje pytanie nie odpowiem, mimo że lubię obrażać ludzi z zaburzeniami logicznego myślenia :)
  • Odpowiedz
@Duch_terazniejszych_swiat: Pewnie, nie odpowiadaj, nie poniżaj się dalej :) Chociaż już i tak jesteś przy dnie, jeżeli chodzi o Twoją kulturę :) Rozumiem, że masz w zwyczaju zwracać się takimi określeniami wobec kobiet, które niczym Ci nie zawiniły? Takie to dorosłe :)
  • Odpowiedz
@tusiatko: Nie jesteś bez winy. Albo udajesz głupią albo taką jesteś. To przeszkadza, kultura schodzi na dalszy plan. Ale księżniczki tak mają, rozumiem :)

Nie chcę już prowadzić dalej tej rozmowy, więc miej na uwadze, że nie zainteresuje się Twoim kolejnym komentarzem. Wesołych świąt :)
  • Odpowiedz
@Duch_terazniejszych_swiat: Pewnie, jestem księżniczką, a to stwierdziłeś po jednym wpisie o francuskim cieście na święta :) Dziwnym sposobem jest wiele innych osób, które mnie bliżej poznały i jakoś nie mają o mnie takiego zdania jak Ty czy wujek Aber. Ciekawe dlaczego ;) No ale jak dla Ciebie i wujka Abera to ja w tą wigilię będę jadła sam kawior i zapijała szampanem, siedząc na różowym tronie. Jakoś mi tak w
  • Odpowiedz
@Aberworthy:

W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY W KRZTAŁCIE KŁODY
  • Odpowiedz